زندگي، اين، عشق، يک، براي

«?سال مسافرت در ? دقيقه» آنها را ببينيد و لذت ببريد. اين ويديو حال شما را خوب مي‌کند و سر شوق‌تان مي‌آورد.
مي‌خواهم کمي درباره‌ي پاسخ پارکر با شما صحبت کنم؛ دوستان عزيزم محيط اطراف‌تان را کشف کنيد، درباره‌ي جهان بياموزيد، هر کشور ديگري را که مي‌توانيد ببينيد، دانش خود را با درک سازوکار ذهن و اينکه چگونه مي‌توانيد توانايي ذهن و استعدادتان را بالاتر ببريد، گسترش دهيد. خودتان را کشف کنيد، ببينيد به چه چيزهايي علاقه داريد؟ چه چيزي براي‌تان خوب است؟ بزرگ‌ترين تفريح‌تان چيست؟ آيا به معناي واقعي زنده هستيد و زندگي مي‌کنيد؟ پيرو قلب خود باشيد، کارهايي را انجام دهيد که خوشحال‌تان مي‌کند، روح‌تان را مثل يک پروانه پرواز دهيد و مثل يک جسم شناور، احساس سبکي کنيد و در نهايت با آگاهي حقيقي در پي تکامل معنوي خود باشيد.
واقعيت انسان روح اوست، نه جسم مادي‌اش و زندگي که ما مي‌شناسيم فقط يک گام به سوي تکامل معنوي بشري است؛‌ بنابراين هدف از زندگي اين است که براي بهتر شدن هر کاري که مي‌توانيم انجام دهيم و در نهايت با آگاهي حقيقي خود را براي زندگي بعدي آماده کنيم.
________________________________________
: آيا براي موفقيت بايد لذت زندگي کردن را فراموش کنيم؟
________________________________________
?. بري دونپورت (Barrie Davenport)
«هدف از زندگي، آگاهانه و عاشقانه زيستن در لحظه است، بي‌پروا عشق ورزيدن، هميشه آموختن و به دنبال ماجراجويي و رشد بودن و گسترش صلح و مهرباني در تمام طول مسير زندگي.»
بري مشتاق کمک به افرادي است که مي‌خواهند خودشان را پيدا کنند. او به آنها کمک مي‌کند شور و اشتياق بيشتري در زندگي داشته باشند. توصيه‌هاي عملي و کاربردي او به افراد کمک مي‌کند، الهام‌بخش روح خود باشند و آنها را براي حرکت در مسير مورد نظرشان هدايت مي‌کند.
??. گري واينرچوک (Gary Vaynerchuk)

«هدف از زندگي ميراثي است که مثل ستاره‌ي شمالي همه‌ي خانواده‌ي مرا در آينده هدايت خواهد کرد.»
گري مؤسس يک کمپاني سريال‌هاي بلند و کارفرماي يک رسانه‌ي اجتماعي است. او عاشق به واقعيت تبديل کردن احساسات است. تمام سعي او اين است که به انسان‌ها نشان بدهد در اين عصر اينترنت هيچ بهانه‌اي براي انجام ندادن کارهايي که خوشحال‌مان مي‌کند وجود ندارد.
??. جاستين ماسک (Justine Musk)
«هدف از زندگي ترويج استعداد‌ها و موهبت‌هاي خود و تلاش براي کسب دانش دروني و ارتقا روح‌‌تان در تمام مدت عمر است: اين هدف، چيزي است که شما زماني و در جايي انجامش مي‌دهيد و ماهيت شما را نمايان مي‌کند. اين خدمتي است که ديگران به شما مي‌کنند. مراقبت از خودتان در واقع مراقبت از جهان است.»
کسي که زندگي را اينگونه مي‌بيند، شخصي است که تصادف اتومبيل او را بيدار کرد. وقتي ? سال از زندگي مشترکش با کارآفرين برجسته، ايلان ماسک گذشت، او حس کرد که نقش او فقط يک همسر خوشگل و جذاب در حاشيه است. پس تصميم گرفت در سايه‌ي همسر موفقش نماند و خودش رهبر داستان زندگي خود باشد و امروز او يک نويسنده‌ي با استعداد، قدرتمند و پرشور است.
________________________________________
: چگونه استعداد خود را کشف کنيم
________________________________________
??. الکس بلک ول (Alex Blackwell)
«هدف از زندگي عشق ورزيدن بدون توقع و رسيدن به اين باور است که شما هميشه شايسته‌ي دريافت عشق هستيد.»
الکس در آستانه‌ي طلاق دريافت که بايد تغييرات اساسي در زندگي‌ خود ايجاد کند. هر چند او نتوانسته بود ازدواجش را نجات دهد (و آن را تبديل به يک چيز خوشحال‌کننده کند)، اما تصميم گرفت تجربياتش را در اختيار ديگران قرار بدهد. او در وبلاگ خودش، آشکارا و صادقانه تجربيات سفرهايش براي ايجاد تغييرات مثبت در را زندگي با ديگران به اشتراک مي‌گذارد.
??. ويل مايکل (Will Mitchel)

«هدف از زندگي، خودشکوفايي است؛ شکل دادن جهان در نگاه‌مان از طريق دستيابي به آنچه پتانسيل واقعي ماست.»
ويل از ?? سالگي و از زماني که مدرسه مي‌رفت کسب وکار خود را ساخت، او يک کارآفرين اينترنتي است و هم اکنون با بهترين دوستش، کايل اشنرودر، «بروس استارت‌آپ» را با هدف کمک به کاريابي و ساختن کسب و کار موفق براي افراد راه‌اندازي کرد. پيام اصلي اين استارت آپ اين است: شما نيازي به کار نداريد.
??. جاشوا بيکر (Joshua Becker)
«هدف از زندگي، خدمت به ديگران است.»
چند سال پيش، جاشوا و خانواده‌اش از شر بيش از ??درصد از اموال و دارايي‌هاي خود خلاص شدند. آنها دريافته بودند چيزهاي کمتر به معناي زندگي بيشتر است. حالا اين معلم (گوروي) مينيماليست به افراد در ساده‌تر کردن زندگي‌شان کمک مي‌کند تا اجازه بدهند فضاي بيشتري براي چيزهاي واقعا مهم‌تر باز شود.
________________________________________
: راز موفقيت انسان هاي بزرگ چيست؟
________________________________________
??. لومينيتا ساويز (Luminita Saviuc)

«هدف از زندگي دوست داشتن حقيقي است.»
او کيست؟ لومينيتا در هدف خلاصه مي‌شود. کلمات او که حاصل معرفت و حکمت هستند، مانند يک عصاي جادويي قلب مردم سراسر جهان را لمس مي‌کند. اگر هنوز او را نمي‌شناسيد توصيه مي‌کنم مقاله‌ي محبوب او را با عنوان «?? چيزي که براي شاد بودن بايد ترک‌شان کنيد» بخوانيد که بيش از ?/? ميليون بار در فيس بوک به اشتراک گذاشته شده است.
هدف از زندگي چيست؟ عشق… عشق حقيقي. به يک عاشق واقعي تبديل شويد و آنگاه از خود پرتو‌هاي عشق را به اطراف بتابانيد. به کساني‌ که دوست‌تان دارند، عشق بورزيد و همين‌طور به کساني‌که دوست‌تان ندارند! لازم نيست حتما سزاوار عشق ورزيدن باشند، بايد عشق بورزيد، چون اين تنها چيزي است که مي‌توانيد به ديگران ببخشيد. به دنبال فرصت براي عشق ورزيدن باشيد، بدون توجه به اينکه در کجا يا مشغول چه کاري هستيد. شايد نتوانيد به کسي کمک کنيد، اما مي‌توانيد يک عشق پرقدرت را بعد از چيزهايي که مي‌بينيد و انجام مي‌دهيد، حس کنيد.
زندگي عشق است و عشق زندگي است، وقتي عشق بيشتري در رگ‌هاي ما جاري‌ شد، تبديل به نشاط بيشتر مي‌شود، ديد ما را روشن‌تر مي‌کند و اين وقتي ساده‌تر مي‌شود که نه تنها به قلب و روح‌خودمان، بلکه به قلب و روح هر موجود زنده‌اي که روي اين سياره زندگي مي‌کند، متصل شويم.
در وهله‌ي اول ممکن است آدم‌ها بسيار متفاوت از يکديگر به‌ نظر برسند، اما هسته‌ي وجودي همه‌ي ما يکسان است. هسته‌ي وجودي همه‌ما يکي است، همه‌ي ما از يک مسير عميق و قدرتمند با يکديگر در ارتباطيم. اساس هسته‌ي وجودي ما يکسان است، همه‌ي ما از يک نوع نژاد بشر هستيم.
هيچ جدايي به جز جدايي که در ذهن ما و از روي ترس از وابستگي شکل مي‌گيرد، وجود ندارد. اگر اجازه بدهيم عشق به قلب‌مان بازگردد، همه با عشق يکي مي‌شويم و زندگي‌مان از همان نقطه دوباره آغاز مي‌شود، پس اين خود ما هستيم که دنياي اطراف‌مان را مي‌شناسيم و در نهايت درک مي‌کنيم که ما در اين جهان زندگي مي‌کنيم و اين جهان هم در ما خلاصه مي‌شود… همه‌ي ما يکي هستيم.
________________________________________
: چگونه ديگران را خوشحال کنيم؟
________________________________________
??. برندان بيکر (Brendan Baker)
«هدف از زندگي ساخت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا