براي، Twitter ، اشتراک‌گذاري، Facebook ، اين

ت شما کمک بيشتري مي‌کند و رضايت مشتريان هم بيشتر مي‌شود. فراموش نکنيد که مشتريان فعلي بهترين تبليغات براي کار شما هستند و جلب رضايت آنها يعني افزايش تعداد مشتريان.
________________________________________
: ?? روش موثر در برخورد با مشتري
________________________________________
??. وقتي سرکار هستيد، فقط کار کنيد

اگر تصميم گرفته‌ايد هر روز از ساعت ? تا ? بعدازظهر کار کنيد، در اين ساعات فقط کار کنيد. چک‌کردن ايميل‌هاي شخصي، تماس‌هاي تلفني غيرکاري و انجام هر کار شخصي ديگر، مي‌تواند راندمان کاري شما را در ساعات تعيين‌شده پايين بياورد. به خودتان قول بدهيد اين کارهاي متفرقه را بعد از ساعت کار يا در زمان استراحت و يا وقت ناهار انجام بدهيد. شايد اين موارد از نظر شما خيلي هم مهم نباشند، اما گاهي همين موارد کوچک و به ظاهر بي‌اهميت، ممکن است همه‌ي زمان کاري شما را به خودشان اختصاص بدهند و رشته‌ي کار از دست‌تان در برود.
??. زمان شروع و پايان کار را مشخص کنيد
درست مانند کسي که به اداره مي‌رود، زماني را براي شروع و پايان کار خود مشخص کنيد و به آن پايبند باشيد. ممکن است گاهي به‌دليل حجم زياد کار، مجبور باشيد زمان بيشتري را به کار اختصاص بدهيد؛ اما توجه داشته باشيد که زمان کوتاهي را هم براي استراحت خود درنظر بگيريد تا با انرژي بيشتري بتوانيد کار را ادامه بدهيد. هرچه ساعات کاري شما فشرده‌تر و زمان استراحت‌تان کمتر باشد، ميزان خلاقيت و نوآوري در کار به همان نسبت کاهش مي‌يابد. پس هميشه سعي کنيد به قانون خود در مورد زمان شروع و پايان کار پايبند باشيد.
________________________________________
: ?? قانون مذاکره براي گرفتن بهترين پيشنهاد شغلي
________________________________________
??. انضباط مالي داشته باشيد

داشتن شفافيت و انضباط مالي به‌نظر کار ساده‌اي است و توصيه مي‌شود حتما امور مالي خود را منظم کنيد و حساب دخل‌و‌خرج خود را داشته باشيد. اصلا مهم نيست که کسب‌وکار کوچکي داريد يا بزرگ، ولي اگر سالي يک يا دو بار حساب-کتاب نکنيد، مطمئن باشيد که دير يا زود دچار دردسر خواهيد شد. زمان پرداخت صورت‌حساب‌هاي خود را يادداشت کنيد، سفارش مشتري‌ها را يادداشت کنيد و بودجه‌اي مشخص براي هر ماه تعيين کنيد و دخل‌و‌خرج خود را بر اساس همان بودجه تنظيم کنيد. داشتن شفافيت و انضباط مالي علاوه‌بر اينکه حسابرسي سالانه‌ را راحت‌تر مي‌کند، باعث مي‌شود که اشتباهات احتمالي را نيز زودتر تشخيص بدهيد و قبل از رسيدن به مرحله‌ي بحراني مي‌توانيد راه‌حلي براي مشکل پيدا کنيد.
??. به خودتان فرصت نفس‌کشيدن بدهيد
البته که منظور ما از نفس‌کشيدن همين دم و بازدم معمولي نيست، منظورمان اهميت‌دادن به سلامت جسم و روح است. ممکن است به‌عنوان يک آزادکار از يک يا دو رايانه، يک دوربين و چند وسيله‌ي ديگر استفاده کنيد. اما مهمترين وسيله براي پيشرفت کار، خودتان هستيد. پس مراقبت سلامتي خود باشيد و فرصتي را به تفريح، گذراندن وقت با دوستان و خانواده اختصاص بدهيد و هرگز به بهانه‌ي نداشتن وقت، فرصت لذت‌بردن از زندگي در کنار دوستان و خانواده را از خود نگيريد.
??. گه‌گاهي از خانه بيرون برويد
اگر در خانه کار مي‌کنيد، گاهي لازم است بيرون برويد تا کمي هوا به سرتان بخورد. برخي از ملاقات‌هاي کاري را خارج از خانه بگذاريد، مي‌توانيد با مشتريان در يک رستوران و يا کافه قرار ملاقات بگذاريد يا بعضي وقت‌ها يکي دو ساعت در روز را با لپ‌تاپ به يک کتابخانه و يا کافي‌شاپ برويد و از آنجا کارهايتان را دنبال کنيد. تغيير مکان، انرژي شما را افزايش مي‌دهد و در ميزان خلاقيت کاري شما هم بي‌تأثير نيست.
________________________________________
: راهنمايي براي برنامه ريزي مسير شغلي؛ چگونه در مسيري درست قرار بگيريم؟
________________________________________
??. چند گزينه براي روزهاي سخت داشته باشيد
روزهاي بد مي‌آيند و مي‌روند. به همين سادگي که به‌نظر مي‌رسد. هميشه يک نقطه‌ي قوت براي خود داشته باشيد تا در روزهاي بد به شما انرژي لازم براي کارکردن بدهد. داشتن يک جمله‌ي الهام‌بخش که بر روي تخته‌ي محل کار نصب کرده‌ايد يا به ديوار زده‌ايد و يا هر جاي ديگري، مي‌تواند در روزهاي سخت به شما يادآوري کند که اين نيز بگذرد. عکس فرزندان، مسافرت‌هاي خوبي که قبلا با خانواده و دوستان داشته‌ايد و يا حتي عکس يک ماشين که شما هميشه آرزو داشتيد که آن را بخريد، در روزهاي سخت مي‌تواند به شما انگيزه‌ي مضاعف براي کار و تلاش بيشتر بدهد. روزهايي که فشار کاري زيادي داريد و خسته و بي‌حوصله هستيد،‌ نگاهي به عکس‌ها و نوشته‌ها بيندازيد تا براي ادامه‌ي راه انرژي بگيريد. امتحان کنيد و مطمئن باشيد ضرر نمي‌کنيد.
??. فروتن باشيد
هيچ‌کس متخصص يا قهرمان به دنيا نمي‌آيد. اگر همه چيز خوب پيش مي‌رود، احساس غرور نکنيد؛ چراکه غرور بدترين سم براي اعتبار و آبروي شماست. گاهي داشتن اعتمادبه‌نفس زياد، فقط دردسر است. بهتر است فروتن باشيد، با‌ دقت به حرف مشتريان خود گوش کنيد و طبق خواسته و سفارش آنها عمل کنيد. هر جا لازم است ديدگاه‌هاي کارشناسانه‌ي خود را بدهيد، اما تصميم نهايي را بر عهده‌ي مشتري بگذاريد و قبول کنيد که او قرار است پول بدهد، پس کار بايد طبق سليقه و خواسته‌ي مشتري باشد نه شما. هيچ‌وقت خود را بي‌نياز از نظرات کارشناسانه‌ي دوستان و همکاران‌تان ندانيد و سعي کنيد در هنگام انجام برخي پروژه‌ها، نظرات آنها را نيز جويا شويد.
??. نگاه تخصصي داشته باشيد
براي کار خود لوگو و وب‌سايت طراحي کنيد، اين کار باعث مي‌شود حرفه‌اي‌تر به‌نظر برسيد. به مشتريان احترام بگذاريد، ادب را در برخورد با آنها فراموش نکنيد. درست است که براي خودتان کار مي‌کنيد و رئيس خودتان هستيد، اما به اين معني نيست که اجازه داريد هرجور دل‌تان بخواهد با مشتري صحبت کنيد.
??. بازخورد بگيريد

يک فريلنسر موفق براي بازخوردهايي که مي‌گيرد، ارزش ويژه‌اي قائل است، پس بر روي سايت خود بخشي را براي دريافت نظرات، انتقادات و پيشنهادات طراحي کنيد. همچنين از دوستان،‌ خانواده و شرکاي تجاري خود نيز بخواهيد نظرات‌شان را در خصوص کار، به شما منتقل کنند. مهم‌تر از همه اينکه بعد از تحويل يک پروژه به مشتري، حتما نظر او را در مورد پروژه جويا شويد. اين کار علاوه‌بر اينکه به شما در ارتقاي شرايط کاري کمک مي‌کند، يک‌جور احترام‌گذاشتن به نظر مشتري است و حس خوبي را به او منتقل مي‌کند. دريافت نظرات ديگران هميشه کار خوبي است و در موفق‌تر‌شدن نيز بسيار تأثيرگذار است.
________________________________________
: چگونه پولدار شويم؛ ?? راه پولدار شدن که بايد بدانيد
________________________________________
??. هميشه همراه خود يک دفترچه‌ يادداشت داشته‌ باشيد
هميشه يک دفترچه‌ يادداشت معمولي و يا ديجيتال همراه خود داشته باشيد و نکات مهم مربوط به کار را در آن يادداشت کنيد. اين کار چند فايده دارد؛ اول اينکه مي‌توانيد مواردي را که احساس مي‌کنيد براي مشتريان مهم است، در آن يادداشت کنيد و دوم اينکه ممکن است مثلا در اتوبوس، هواپيما يا هرجاي ديگري ايده‌هاي نابي به ذهن‌تان خطور کند و داشتن يک دفترچه‌ي يادداشت اين فرصت را به شما مي‌دهد قبل از فراموش‌کردن، آنها را بنويسيد. شايد براي شما هم بارها اتفاق افتاده باشد که گاهي به دليل نبود دفترچه‌ي يادداشت يک ايده‌ي ناب را فراموش کرده‌ايد و بعدها ديده‌ايد که شخص ديگري از همان ايده‌ي ناب شما استفاده کرده و يک گام از شما جلوتر است.
??. براي هر پروژه زمان کافي درنظر بگيريد
اختصاص‌دادن زمان کافي به هر پروژه، به اندازه‌ي «نه‌ گفتن» اهميت دارد. وقتي کاري را قبول مي‌کنيد، زمان مناسب براي انجام کار را نيز برآورد کنيد. اگر زمان کوتاهي براي تکميل يک پروژه در نظر بگيريد و نتوانيد آن را سروقت تحويل بدهيد، آبرو و اعتبار خودتان را از دست مي‌دهيد و مشتري هم براي کار بعدي‌اش، شما را انتخاب نخواهد کرد. مشتريان فعلي بهترين تبليغات براي شما هستند و اگر اعتماد آنها را از دست بدهيد، در واقع امنيت شغلي‌تان را با خطر مواجه کرده‌ايد.
اميدوارم با عمل‌کردن به اين توصيه‌ها، يک فريلنسر موفق در جهان باشيد.
برگرفته از: ?stwebdesigner

اين مجموعه صوتي پرطرفدار را از دست ندهيد
کتاب الکترونيکي

کتاب الکترونيکي شغلي که زندگيست
شغلي را انتخاب کن که عاشق آن هستي، آن‌وقت حتي يک روز هم در زندگيت مجبور نخواهي بود کار کني

20000تومانبراي اينکه بتوانيم به خودمان اميد و انگيزه بدهيم بسيار مهم است که مراقب افکارمان باشيم. افکارِ ما با هدايت کردن رفتار و احساسات‌مان، تحقق مي‌يابند. از اين رو خواندن جملات انگيزشي‌اي که آدم‌هاي موفق بيان کرده‌اند مسيرِ ذهني ما را به سمت افکار نيرومند آنها پيش مي‌برد و به ما انگيزه‌ مي‌دهد که به دنبالِ اهداف‌مان برويم. توانايي شما براي با‌انگيزه بودن نه فقط به نفع خودتان است، بلکه بر اطرافيان شما نيز اثر مي‌گذارد. چه مدير باشيد در گروه کارکنان و سرمايه‌گذاران شرکت ايجاد انگيزه مي‌کنيد، چه فردي در جمع خانواده يا دوستان، وقتي انگيزه خود را حفظ مي‌کنيد، همه‌ي افراد در کنار شما رشد خواهند کرد.

________________________________________
: اين جملات تاثيرگذار زندگي شما را از اين رو به آن رو مي‌کند
________________________________________
همچنان که روز خود را آغاز مي‌کنيد اجازه بدهيد اين جملاتِ انگيزشيِ بعضي از برترين ذهن‌هايي که از گذشته تا به امروز در کره‌ي زمين زيسته‌اند، الهام‌بخشِ تفکرات مثبت‌تان شوند و اين نوع تفکر به عادتِ روزانه‌تان تبديل شود.

?. مادر ترزا (فعال امور خيريه)
به تنهايي نمي‌توانم دنيا را تغيير بدهم اما مي‌توانم سنگي را به آب بيندازم تا موج‌هاي بسيار خلق کند.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

?. رالف والدو امرسون (مقاله‌نويس، شاعر و سخنران)
يگانه فردي که سرنوشت از شما خواهد ساخت هماني است که خودتان تصميم مي‌گيريد باشيد.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

?. لئونارد داوينچي (هنرمند و مخترع)
من به ضرورتِ اقدام، معتقدم. دانستن کافي نيست، بايد دانسته‌هايمان را به کار ببريم. خواستن کافي نيست، بايد کاري انجام بدهيم.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

?. وينسنت ون ‌گوگ (هنرمند)
ترجيح مي‌دهم از اشتياق بميرم تا از ملالت.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

________________________________________
: مثبت انديشي و موفقيت؛ چگونه نگرش خود را تغيير دهيم
________________________________________
?. فرا گري (تاجر و سخنران انگيزشي)
رؤياهاي‌ خودتان را بسازيد در غير اين صورت فرد ديگري شما را براي ساختن رؤيايش به کار خواهد گرفت.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

?. اين رند (فيلسوف و نويسنده)
سؤال اين نيست که چه کسي به من اجازه خواهد داد؛ بلکه اين است که چه کسي قرار است جلوي من را بگيرد.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

?. اميليا ارهارت
(خلبان زن امريکايي که براي اولين بار عرض اقيانوس اطلس را در پرواز تک‌نفره طي کرد.)
مشکل‌ترينِ کار تصميم گرفتن براي اقدام است، باقي صرفا به سرسختي برمي‌گردد.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

?. کريس گروسر (کارآفرين)
فرصت‌ها اتفاق نمي‌افتند، شما خالق آنها هستيد.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

?. اسکار وايلد (نويسنده)
آنچه ما امتحان‌هايي سخت مي‌پنداريم‌شان غالبا موهبت‌هايي با لباس مبدل‌اند.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

??. موري نيولند (کارآفرين و مربي انگيزشي)
با انگيزه بودن هيچ هزينه‌اي براي‌تان ندارد اما مي‌تواند همه چيز را براي شما فراهم کند.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

??. فلورانس نايتينگل (مصلح اجتماعي و آماردان)
موفقيت خود را به اين نسبت مي‌دهم که من هرگز نه بهانه آوردم و نه بهانه‌اي را پذيرفتم.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

________________________________________
: مثبت‌انديش‌ها چگونه انرژي منفي را از خود دور مي‌کنند؟
________________________________________
??. دابليو کلمنت استون (تاجر و نويسنده‌ي کتاب‌هاي خودياري)
روشن و قطعي بودن هدف نقطه‌ي شروع تمام موفقيت‌هاست.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

??. وودي آلن (کارگردان)
حضور داشتن در جامعه (به جاي خانه ماندن) هشتاد درصد موفقيت است.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

??. استيو جابز (کارآفرين)
زمانِ شما محدود است پس آن را صرف زندگي‌اي که متعلق به فرد ديگري است نکنيد.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

??. زيگ زيگلار (روان‌شناس)
مردم اغلب مي‌گويند انگيزه‌ها دوام ندارند. خب، اثر حمام نيز ماندگار نيست. به همين دليل توصيه مي‌شود روزانه دوش بگيريد.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

??. آرتور اَش
(بازيکنِ سياه‌پوست تنيس که براي نخستين بار قهرماني انفرادي آمريکا و انگليس را به‌ دست آورد.)
از جايي که هستيد شروع کنيد. از آنچه داريد استفاده کنيد. کاري که مي‌توانيد را انجام بدهيد.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

??. جسي اُونز
(قهرمان ورزشي سياه‌پوست امريکايي که پيروزي‌اش در المپيک، هيتلر را به خشم آورد.)
نبردهاي ارزشمند براي کسب مدال‌هاي طلا نيستند. نبرد دروني، آن نبرد نامرئيِ درون همه‌ي ماست؛ نبرد ارزشمند آنجاست.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

??. بورلي سيلز (خواننده‌ي اپرا)
اگر شکست بخوريد ممکن است نااميد شويد، اما اگر تلاش نکنيد قطعا شکست‌ مي‌خوريد.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

??. کريستوف کلمب (کاشف و ماجراجو)
تا شهامتِ رها کردن چشم‌انداز ساحل را نداشته باشيد هرگز نمي‌توانيد از اقيانوس عبور کنيد.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

??. اُدري هپبورن (بازيگر و فعال امور انسان‌دوستانه)
هيچ چيز غيرممکن (impossible) نيست، اين کلمه خودش مي‌گويد من ممکن هستم (I’m possible).
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

??. توماس جفرسون (سومين رئيس جمهور امريکا)
فهميده‌ام هر چقدر سخت‌تر کار مي‌کنم، انگار شانس بيشتري به سراغم مي‌آيد.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

??. روبرت کالير (نويسنده‌ي کتاب‌هاي خودياري)
موفقيت، مجموعه‌اي از تلاش‌هاي کوچک است که هر روز و هر روز تکرار شده‌اند.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

________________________________________
: ?? متفکر بزرگ جهان درباره هدف از زندگي چه مي‌گويند؟
________________________________________
??. مارک تواين (نويسنده)
شجاعت، مقابله با ترس و سلطه بر آن است نه فقدانِ ترس.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

??. وايدال سَسون (بازرگان و آرايشگر)
تنها در فرهنگ لغت مي‌توانيد پيروزي را پيش از عمل ببينيد.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

??. آدري لرد (نويسنده و فعال حقوق زنان)
وقتي که شهامتِ‌ قدرتمند بودن را پيدا مي‌کنم تا بتوانم از توانايي‌ها و استعدادهايم براي تحققِ چشم‌اندازم استفاده کنم، ترسِ من رفته رفته بي‌اهميت‌تر مي‌شود.
اشتراک‌گذاري در Facebook

اشتراک‌گذاري در Twitter

برگرفته از: entrepreneurآيا ملوان زبل و علاقه‌اش به اسفناج را به‌خاطر مي‌آوريد؟ او با سَرکشيدن يک قوطي اسفناج به‌طور معجزه‌آسايي قوي‌تر مي‌شد. بااينکه اين امر اغراق‌آميز بود، ولي فوايد سبزيجات برگ‌سبز بر کسي پوشيده نيست. البته اسفناج نمي‌تواند به‌اين سرعت موجب افزايش قدرت و سلامت‌ شود، ولي مصرف آن به‌همراه ساير غذاهاي سالم مي‌تواند موجب افزايش سلامت و قدرت‌‌تان شود. با اين مطلب همراه شويد تا غذاهايي که شما را به ملوان زبل تبديل مي‌کنند بهتر بشناسيد.

:
غذاهاي چاق کننده؛ ? غذايي که چربي بدن را افزايش مي دهد
همه چيز درباره رژيم مديترانه‌ اي
مواد غذايي مضر براي مغز کدام خوراکي‌ها هستند؟
غذاهاي بسيار مفيد (سوپرغذاها)
بااينکه خوردن غذاهاي مقوي و مفيد نمي‌تواند باعث شود مانند ملوان زبل بازوهايتان به‌سرعت بزرگ شوند، ولي گنجاندن آنها در رژيم غذايي‌تان مي‌تواند باعث سالم‌ترشدن سبک زندگي‌تان شود. اما واقعا غذاهايي با خاصيت فوق‌العاده يا در اصطلاح «سوپرغذاها» چه غذاهايي هستند؟
غذاهاي مختلف مي‌توانند جزو سوپرغذاها محسوب شوند، اما بيشتر آنها پايه‌ي گياهي دارند. بسياري از غذاهاي گياهي سرشار از انواع ويتامين ها و مواد معدني بوده و موجب مي‌شوند زندگي سالم‌تر و عمر طولاني‌تري داشته باشيد. براساس مطالعات مختلف برخي غذاها با محافظت سلول‌ها از آسيب‌ها، مي‌توانند روند پيري را به تأخير بيندازند و در کاهش احتمال بروز بيماري‌هاي قلبي، سرطان و ديابت مؤثر باشند.
________________________________________
: ? عاملي که دشمن طول عمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *