دانلود پایان نامه

ت شما کمک بیشتری می‌کند و رضایت مشتریان هم بیشتر می‌شود. فراموش نکنید که مشتریان فعلی بهترین تبلیغات برای کار شما هستند و جلب رضایت آنها یعنی افزایش تعداد مشتریان.
________________________________________
: ?? روش موثر در برخورد با مشتری
________________________________________
??. وقتی سرکار هستید، فقط کار کنید

اگر تصمیم گرفته‌اید هر روز از ساعت ? تا ? بعدازظهر کار کنید، در این ساعات فقط کار کنید. چک‌کردن ایمیل‌های شخصی، تماس‌های تلفنی غیرکاری و انجام هر کار شخصی دیگر، می‌تواند راندمان کاری شما را در ساعات تعیین‌شده پایین بیاورد. به خودتان قول بدهید این کارهای متفرقه را بعد از ساعت کار یا در زمان استراحت و یا وقت ناهار انجام بدهید. شاید این موارد از نظر شما خیلی هم مهم نباشند، اما گاهی همین موارد کوچک و به ظاهر بی‌اهمیت، ممکن است همه‌ی زمان کاری شما را به خودشان اختصاص بدهند و رشته‌ی کار از دست‌تان در برود.
??. زمان شروع و پایان کار را مشخص کنید
درست مانند کسی که به اداره می‌رود، زمانی را برای شروع و پایان کار خود مشخص کنید و به آن پایبند باشید. ممکن است گاهی به‌دلیل حجم زیاد کار، مجبور باشید زمان بیشتری را به کار اختصاص بدهید؛ اما توجه داشته باشید که زمان کوتاهی را هم برای استراحت خود درنظر بگیرید تا با انرژی بیشتری بتوانید کار را ادامه بدهید. هرچه ساعات کاری شما فشرده‌تر و زمان استراحت‌تان کمتر باشد، میزان خلاقیت و نوآوری در کار به همان نسبت کاهش می‌یابد. پس همیشه سعی کنید به قانون خود در مورد زمان شروع و پایان کار پایبند باشید.
________________________________________
: ?? قانون مذاکره برای گرفتن بهترین پیشنهاد شغلی
________________________________________
??. انضباط مالی داشته باشید

داشتن شفافیت و انضباط مالی به‌نظر کار ساده‌ای است و توصیه می‌شود حتما امور مالی خود را منظم کنید و حساب دخل‌و‌خرج خود را داشته باشید. اصلا مهم نیست که کسب‌وکار کوچکی دارید یا بزرگ، ولی اگر سالی یک یا دو بار حساب-کتاب نکنید، مطمئن باشید که دیر یا زود دچار دردسر خواهید شد. زمان پرداخت صورت‌حساب‌های خود را یادداشت کنید، سفارش مشتری‌ها را یادداشت کنید و بودجه‌ای مشخص برای هر ماه تعیین کنید و دخل‌و‌خرج خود را بر اساس همان بودجه تنظیم کنید. داشتن شفافیت و انضباط مالی علاوه‌بر اینکه حسابرسی سالانه‌ را راحت‌تر می‌کند، باعث می‌شود که اشتباهات احتمالی را نیز زودتر تشخیص بدهید و قبل از رسیدن به مرحله‌ی بحرانی می‌توانید راه‌حلی برای مشکل پیدا کنید.
??. به خودتان فرصت نفس‌کشیدن بدهید
البته که منظور ما از نفس‌کشیدن همین دم و بازدم معمولی نیست، منظورمان اهمیت‌دادن به سلامت جسم و روح است. ممکن است به‌عنوان یک آزادکار از یک یا دو رایانه، یک دوربین و چند وسیله‌ی دیگر استفاده کنید. اما مهمترین وسیله برای پیشرفت کار، خودتان هستید. پس مراقبت سلامتی خود باشید و فرصتی را به تفریح، گذراندن وقت با دوستان و خانواده اختصاص بدهید و هرگز به بهانه‌ی نداشتن وقت، فرصت لذت‌بردن از زندگی در کنار دوستان و خانواده را از خود نگیرید.
??. گه‌گاهی از خانه بیرون بروید
اگر در خانه کار می‌کنید، گاهی لازم است بیرون بروید تا کمی هوا به سرتان بخورد. برخی از ملاقات‌های کاری را خارج از خانه بگذارید، می‌توانید با مشتریان در یک رستوران و یا کافه قرار ملاقات بگذارید یا بعضی وقت‌ها یکی دو ساعت در روز را با لپ‌تاپ به یک کتابخانه و یا کافی‌شاپ بروید و از آنجا کارهایتان را دنبال کنید. تغییر مکان، انرژی شما را افزایش می‌دهد و در میزان خلاقیت کاری شما هم بی‌تأثیر نیست.
________________________________________
: راهنمایی برای برنامه ریزی مسیر شغلی؛ چگونه در مسیری درست قرار بگیریم؟
________________________________________
??. چند گزینه برای روزهای سخت داشته باشید
روزهای بد می‌آیند و می‌روند. به همین سادگی که به‌نظر می‌رسد. همیشه یک نقطه‌ی قوت برای خود داشته باشید تا در روزهای بد به شما انرژی لازم برای کارکردن بدهد. داشتن یک جمله‌ی الهام‌بخش که بر روی تخته‌ی محل کار نصب کرده‌اید یا به دیوار زده‌اید و یا هر جای دیگری، می‌تواند در روزهای سخت به شما یادآوری کند که این نیز بگذرد. عکس فرزندان، مسافرت‌های خوبی که قبلا با خانواده و دوستان داشته‌اید و یا حتی عکس یک ماشین که شما همیشه آرزو داشتید که آن را بخرید، در روزهای سخت می‌تواند به شما انگیزه‌ی مضاعف برای کار و تلاش بیشتر بدهد. روزهایی که فشار کاری زیادی دارید و خسته و بی‌حوصله هستید،‌ نگاهی به عکس‌ها و نوشته‌ها بیندازید تا برای ادامه‌ی راه انرژی بگیرید. امتحان کنید و مطمئن باشید ضرر نمی‌کنید.
??. فروتن باشید
هیچ‌کس متخصص یا قهرمان به دنیا نمی‌آید. اگر همه چیز خوب پیش می‌رود، احساس غرور نکنید؛ چراکه غرور بدترین سم برای اعتبار و آبروی شماست. گاهی داشتن اعتمادبه‌نفس زیاد، فقط دردسر است. بهتر است فروتن باشید، با‌ دقت به حرف مشتریان خود گوش کنید و طبق خواسته و سفارش آنها عمل کنید. هر جا لازم است دیدگاه‌های کارشناسانه‌ی خود را بدهید، اما تصمیم نهایی را بر عهده‌ی مشتری بگذارید و قبول کنید که او قرار است پول بدهد، پس کار باید طبق سلیقه و خواسته‌ی مشتری باشد نه شما. هیچ‌وقت خود را بی‌نیاز از نظرات کارشناسانه‌ی دوستان و همکاران‌تان ندانید و سعی کنید در هنگام انجام برخی پروژه‌ها، نظرات آنها را نیز جویا شوید.
??. نگاه تخصصی داشته باشید
برای کار خود لوگو و وب‌سایت طراحی کنید، این کار باعث می‌شود حرفه‌ای‌تر به‌نظر برسید. به مشتریان احترام بگذارید، ادب را در برخورد با آنها فراموش نکنید. درست است که برای خودتان کار می‌کنید و رئیس خودتان هستید، اما به این معنی نیست که اجازه دارید هرجور دل‌تان بخواهد با مشتری صحبت کنید.
??. بازخورد بگیرید

یک فریلنسر موفق برای بازخوردهایی که می‌گیرد، ارزش ویژه‌ای قائل است، پس بر روی سایت خود بخشی را برای دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات طراحی کنید. همچنین از دوستان،‌ خانواده و شرکای تجاری خود نیز بخواهید نظرات‌شان را در خصوص کار، به شما منتقل کنند. مهم‌تر از همه اینکه بعد از تحویل یک پروژه به مشتری، حتما نظر او را در مورد پروژه جویا شوید. این کار علاوه‌بر اینکه به شما در ارتقای شرایط کاری کمک می‌کند، یک‌جور احترام‌گذاشتن به نظر مشتری است و حس خوبی را به او منتقل می‌کند. دریافت نظرات دیگران همیشه کار خوبی است و در موفق‌تر‌شدن نیز بسیار تأثیرگذار است.
________________________________________
: چگونه پولدار شویم؛ ?? راه پولدار شدن که باید بدانید
________________________________________
??. همیشه همراه خود یک دفترچه‌ یادداشت داشته‌ باشید
همیشه یک دفترچه‌ یادداشت معمولی و یا دیجیتال همراه خود داشته باشید و نکات مهم مربوط به کار را در آن یادداشت کنید. این کار چند فایده دارد؛ اول اینکه می‌توانید مواردی را که احساس می‌کنید برای مشتریان مهم است، در آن یادداشت کنید و دوم اینکه ممکن است مثلا در اتوبوس، هواپیما یا هرجای دیگری ایده‌های نابی به ذهن‌تان خطور کند و داشتن یک دفترچه‌ی یادداشت این فرصت را به شما می‌دهد قبل از فراموش‌کردن، آنها را بنویسید. شاید برای شما هم بارها اتفاق افتاده باشد که گاهی به دلیل نبود دفترچه‌ی یادداشت یک ایده‌ی ناب را فراموش کرده‌اید و بعدها دیده‌اید که شخص دیگری از همان ایده‌ی ناب شما استفاده کرده و یک گام از شما جلوتر است.
??. برای هر پروژه زمان کافی درنظر بگیرید
اختصاص‌دادن زمان کافی به هر پروژه، به اندازه‌ی «نه‌ گفتن» اهمیت دارد. وقتی کاری را قبول می‌کنید، زمان مناسب برای انجام کار را نیز برآورد کنید. اگر زمان کوتاهی برای تکمیل یک پروژه در نظر بگیرید و نتوانید آن را سروقت تحویل بدهید، آبرو و اعتبار خودتان را از دست می‌دهید و مشتری هم برای کار بعدی‌اش، شما را انتخاب نخواهد کرد. مشتریان فعلی بهترین تبلیغات برای شما هستند و اگر اعتماد آنها را از دست بدهید، در واقع امنیت شغلی‌تان را با خطر مواجه کرده‌اید.
امیدوارم با عمل‌کردن به این توصیه‌ها، یک فریلنسر موفق در جهان باشید.
برگرفته از: ?stwebdesigner

این مجموعه صوتی پرطرفدار را از دست ندهید
کتاب الکترونیکی

کتاب الکترونیکی شغلی که زندگیست
شغلی را انتخاب کن که عاشق آن هستی، آن‌وقت حتی یک روز هم در زندگیت مجبور نخواهی بود کار کنی

20000تومانبرای اینکه بتوانیم به خودمان امید و انگیزه بدهیم بسیار مهم است که مراقب افکارمان باشیم. افکارِ ما با هدایت کردن رفتار و احساسات‌مان، تحقق می‌یابند. از این رو خواندن جملات انگیزشی‌ای که آدم‌های موفق بیان کرده‌اند مسیرِ ذهنی ما را به سمت افکار نیرومند آنها پیش می‌برد و به ما انگیزه‌ می‌دهد که به دنبالِ اهداف‌مان برویم. توانایی شما برای با‌انگیزه بودن نه فقط به نفع خودتان است، بلکه بر اطرافیان شما نیز اثر می‌گذارد. چه مدیر باشید در گروه کارکنان و سرمایه‌گذاران شرکت ایجاد انگیزه می‌کنید، چه فردی در جمع خانواده یا دوستان، وقتی انگیزه خود را حفظ می‌کنید، همه‌ی افراد در کنار شما رشد خواهند کرد.

________________________________________
: این جملات تاثیرگذار زندگی شما را از این رو به آن رو می‌کند
________________________________________
همچنان که روز خود را آغاز می‌کنید اجازه بدهید این جملاتِ انگیزشیِ بعضی از برترین ذهن‌هایی که از گذشته تا به امروز در کره‌ی زمین زیسته‌اند، الهام‌بخشِ تفکرات مثبت‌تان شوند و این نوع تفکر به عادتِ روزانه‌تان تبدیل شود.

?. مادر ترزا (فعال امور خیریه)
به تنهایی نمی‌توانم دنیا را تغییر بدهم اما می‌توانم سنگی را به آب بیندازم تا موج‌های بسیار خلق کند.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

?. رالف والدو امرسون (مقاله‌نویس، شاعر و سخنران)
یگانه فردی که سرنوشت از شما خواهد ساخت همانی است که خودتان تصمیم می‌گیرید باشید.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

?. لئونارد داوینچی (هنرمند و مخترع)
من به ضرورتِ اقدام، معتقدم. دانستن کافی نیست، باید دانسته‌هایمان را به کار ببریم. خواستن کافی نیست، باید کاری انجام بدهیم.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

?. وینسنت ون ‌گوگ (هنرمند)
ترجیح می‌دهم از اشتیاق بمیرم تا از ملالت.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

________________________________________
: مثبت اندیشی و موفقیت؛ چگونه نگرش خود را تغییر دهیم
________________________________________
?. فرا گری (تاجر و سخنران انگیزشی)
رؤیاهای‌ خودتان را بسازید در غیر این صورت فرد دیگری شما را برای ساختن رؤیایش به کار خواهد گرفت.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

?. این رند (فیلسوف و نویسنده)
سؤال این نیست که چه کسی به من اجازه خواهد داد؛ بلکه این است که چه کسی قرار است جلوی من را بگیرد.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

?. امیلیا ارهارت
(خلبان زن امریکایی که برای اولین بار عرض اقیانوس اطلس را در پرواز تک‌نفره طی کرد.)
مشکل‌ترینِ کار تصمیم گرفتن برای اقدام است، باقی صرفا به سرسختی برمی‌گردد.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

?. کریس گروسر (کارآفرین)
فرصت‌ها اتفاق نمی‌افتند، شما خالق آنها هستید.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

?. اسکار وایلد (نویسنده)
آنچه ما امتحان‌هایی سخت می‌پنداریم‌شان غالبا موهبت‌هایی با لباس مبدل‌اند.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

??. موری نیولند (کارآفرین و مربی انگیزشی)
با انگیزه بودن هیچ هزینه‌ای برای‌تان ندارد اما می‌تواند همه چیز را برای شما فراهم کند.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

??. فلورانس نایتینگل (مصلح اجتماعی و آماردان)
موفقیت خود را به این نسبت می‌دهم که من هرگز نه بهانه آوردم و نه بهانه‌ای را پذیرفتم.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

________________________________________
: مثبت‌اندیش‌ها چگونه انرژی منفی را از خود دور می‌کنند؟
________________________________________
??. دابلیو کلمنت استون (تاجر و نویسنده‌ی کتاب‌های خودیاری)
روشن و قطعی بودن هدف نقطه‌ی شروع تمام موفقیت‌هاست.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

??. وودی آلن (کارگردان)
حضور داشتن در جامعه (به جای خانه ماندن) هشتاد درصد موفقیت است.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

??. استیو جابز (کارآفرین)
زمانِ شما محدود است پس آن را صرف زندگی‌ای که متعلق به فرد دیگری است نکنید.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

??. زیگ زیگلار (روان‌شناس)
مردم اغلب می‌گویند انگیزه‌ها دوام ندارند. خب، اثر حمام نیز ماندگار نیست. به همین دلیل توصیه می‌شود روزانه دوش بگیرید.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

??. آرتور اَش
(بازیکنِ سیاه‌پوست تنیس که برای نخستین بار قهرمانی انفرادی آمریکا و انگلیس را به‌ دست آورد.)
از جایی که هستید شروع کنید. از آنچه دارید استفاده کنید. کاری که می‌توانید را انجام بدهید.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

??. جسی اُونز
(قهرمان ورزشی سیاه‌پوست امریکایی که پیروزی‌اش در المپیک، هیتلر را به خشم آورد.)
نبردهای ارزشمند برای کسب مدال‌های طلا نیستند. نبرد درونی، آن نبرد نامرئیِ درون همه‌ی ماست؛ نبرد ارزشمند آنجاست.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

??. بورلی سیلز (خواننده‌ی اپرا)
اگر شکست بخورید ممکن است ناامید شوید، اما اگر تلاش نکنید قطعا شکست‌ می‌خورید.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

??. کریستوف کلمب (کاشف و ماجراجو)
تا شهامتِ رها کردن چشم‌انداز ساحل را نداشته باشید هرگز نمی‌توانید از اقیانوس عبور کنید.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

??. اُدری هپبورن (بازیگر و فعال امور انسان‌دوستانه)
هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، این کلمه خودش می‌گوید من ممکن هستم (I’m possible).
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

??. توماس جفرسون (سومین رئیس جمهور امریکا)
فهمیده‌ام هر چقدر سخت‌تر کار می‌کنم، انگار شانس بیشتری به سراغم می‌آید.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

??. روبرت کالیر (نویسنده‌ی کتاب‌های خودیاری)
موفقیت، مجموعه‌ای از تلاش‌های کوچک است که هر روز و هر روز تکرار شده‌اند.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

________________________________________
: ?? متفکر بزرگ جهان درباره هدف از زندگی چه می‌گویند؟
________________________________________
??. مارک تواین (نویسنده)
شجاعت، مقابله با ترس و سلطه بر آن است نه فقدانِ ترس.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

??. وایدال سَسون (بازرگان و آرایشگر)
تنها در فرهنگ لغت می‌توانید پیروزی را پیش از عمل ببینید.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

??. آدری لرد (نویسنده و فعال حقوق زنان)
وقتی که شهامتِ‌ قدرتمند بودن را پیدا می‌کنم تا بتوانم از توانایی‌ها و استعدادهایم برای تحققِ چشم‌اندازم استفاده کنم، ترسِ من رفته رفته بی‌اهمیت‌تر می‌شود.
اشتراک‌گذاری در Facebook

اشتراک‌گذاری در Twitter

برگرفته از: entrepreneurآیا ملوان زبل و علاقه‌اش به اسفناج را به‌خاطر می‌آورید؟ او با سَرکشیدن یک قوطی اسفناج به‌طور معجزه‌آسایی قوی‌تر می‌شد. بااینکه این امر اغراق‌آمیز بود، ولی فواید سبزیجات برگ‌سبز بر کسی پوشیده نیست. البته اسفناج نمی‌تواند به‌این سرعت موجب افزایش قدرت و سلامت‌ شود، ولی مصرف آن به‌همراه سایر غذاهای سالم می‌تواند موجب افزایش سلامت و قدرت‌‌تان شود. با این مطلب همراه شوید تا غذاهایی که شما را به ملوان زبل تبدیل می‌کنند بهتر بشناسید.

:
غذاهای چاق کننده؛ ? غذایی که چربی بدن را افزایش می دهد
همه چیز درباره رژیم مدیترانه‌ ای
مواد غذایی مضر برای مغز کدام خوراکی‌ها هستند؟
غذاهای بسیار مفید (سوپرغذاها)
بااینکه خوردن غذاهای مقوی و مفید نمی‌تواند باعث شود مانند ملوان زبل بازوهایتان به‌سرعت بزرگ شوند، ولی گنجاندن آنها در رژیم غذایی‌تان می‌تواند باعث سالم‌ترشدن سبک زندگی‌تان شود. اما واقعا غذاهایی با خاصیت فوق‌العاده یا در اصطلاح «سوپرغذاها» چه غذاهایی هستند؟
غذاهای مختلف می‌توانند جزو سوپرغذاها محسوب شوند، اما بیشتر آنها پایه‌ی گیاهی دارند. بسیاری از غذاهای گیاهی سرشار از انواع ویتامین ها و مواد معدنی بوده و موجب می‌شوند زندگی سالم‌تر و عمر طولانی‌تری داشته باشید. براساس مطالعات مختلف برخی غذاها با محافظت سلول‌ها از آسیب‌ها، می‌توانند روند پیری را به تأخیر بیندازند و در کاهش احتمال بروز بیماری‌های قلبی، سرطان و دیابت مؤثر باشند.
________________________________________
: ? عاملی که دشمن طول عمر