مقالات

گیاه، می‌گوید:، مجله‌ی، این، غیرمستقیم

دانلود پایان نامه

می‌کند.
CNN گزارش می‌دهد: «سرخس می‌تواند رطوبت هوا را افزایش دهد.» مجله‌ی ضروریات سلامتی می‌نویسد: «این افزایش رطوبت کمک می‌کند هوا و پوست، زیاد از حد خشک نشوند.»
این گیاه در چه محیطی رشد می‌کند؟
خاک این گیاه باید همیشه مرطوب باشد؛ ولی گِل‌اندود نشود. مجله‌ی درمان آپارتمانی می‌نویسد: «نور غیرمستقیم برای این گیاه عالی است.»
?. زبان مادرشوهر

این گیاه روح خانه‌ی شما را تغییر می‌دهد.
زبان مادرشوهر به‌خصوص برای اتاق‌خواب مناسب است. این گیاه، بنزن و فرمالدهاید را از بین می‌برد. مجله‌ی هاف‌پست می‌گوید: «این گیاه شب‌ها دی‌اکسیدکربن را جذب کرده و اکسیژن آزاد می‌کند.»
این گیاه در چه وضعیتی رشد می‌کند؟
بین دو آبیاری، خاک این گیاه را باید مرطوب نگه دارید. مجله‌ی درمان آپارتمانی می‌گوید: «این گیاه در نور غیرمستقیم رشد می‌کند.»
?. فیلودندرون

این گیاه سال‌ها برای شما می‌ماند.
اگر به‌دنبال یک گیاه تزئینی با عمر طولانی هستید، این گیاه بهترین انتخاب است. مجله‌ی هاف‌پست می‌گوید: «این گیاه زیلین را به‌خوبی جذب می‌کند.» زیلین سمی است که در تینر و گازوئیل پیدا می‌شود.
این گیاه در چه محیطی رشد می‌کند؟
هاف‌پست می‌گوید: «فیلودندرون به کمی نور خورشید و آب نیاز دارد.»
?. گیاه عنکبوتی
این گیاه رطوبت را دوست دارد و در حمام پر از بخار رشد می‌کند.
گیاه عنکبوتی برای رفع آلودگی عالی است. یکی از انواع گیاه عنکبوتی ??درصد فرمالدهاید و مونواکسیدکربن هوا را جذب می‌کند. CNN می‌گوید: «این دو ماده در دود سیگار یافت می‌شوند.»
این گیاه در چه موقعیتی رشد می‌کند؟
گیاه عنکبوتی به نور غیرمستقیم نیاز دارد. مجله‌ی درمان آپارتمانی می‌گوید: «فقط هفته‌ای یک بار آن را آب دهید.»
??. گیاه بامبو
کمی خوش‌شانسی به زندگی‌تان اضافه کنید.
این گیاه کمی بیشتر از خوش‌شانسی وارد زندگی شما می‌کند. وبسایت سلامتی (Healthline) می‌گوید: «بامبو، فرمالدهاید، بنزن، مونواکسیدکربن، زیلین و کلوروفرم را از هوا می‌گیرد.»
این گیاه در چه محیطی رشد می‌کند؟
نور غیرمستقیم برای بامبو عالی است. مجله‌ی SFGate می‌گوید: «بامبو در نور کم آهسته‌تر رشد می‌کند. هفته‌ای یک بار آب آن را عوض کنید.»
??. دراسنا یا خون سیاوشان لبه‌قرمز

این برگ‌های رنگی آب زیادی لازم ندارد.
این گیاه رنگی تا چهارونیم متر قد می‌کشد. دراسنا هم بزرگ است، هم سمومی مانند زیلین، تری‌کلرواتیلن و فرمالدهاید را از هوا حذف می‌کند.
این گیاه در چه وضعیتی رشد می‌کند؟
SFGate می‌گوید: «دراسنا در نور زیاد غیرمستقیم رشد می‌کند. فقط وقتی آن را آبیاری کنید که خاک آن خشک شده باشد.»

92