نکات مهم یک رابطه جنسی

نکات مهم یک رابطه جنسی

9 نکته مفید برای داشتن رابطه جنسی خوب

با بخش روابط جنسی مجله اینترنتی بیست ستون همراه باشید

اگر می‌خواهید که رابطه نزدیکی خیلی خوبی داشته باشید، بهتر است برای شروع این نکات را در نظر بگیرید. تا زمانی که با هم صحبت می‌کنید و به حرف‌های یکدیگر گوش می‌کنید، در راه درستی برای داشتن یک رابطه جنسی خوب قرار دارید. ولی بااین‌حال امتحان کردن روش‌های جدید، حتی برای عشاق هم لذت‌بخش است. در اینجا به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 

برنامه داشته باشید.

در یک دوره زمانی، مثلا به مدت یک هفته، یک بار را برای این کار تعیین کنید، طوری که در طول هفته هیچ ارضا شدن و یا ارگاسمی در میان نباشد. ابتدا همدیگر را ببوسید و در آغوش بگیرید، سپس شروع به لمس کردن و تحریک یکدیگر کنید، این کار نزدیکی لمسی گفته می‌شود، سعی کنید ارضا نشوید. آخر هفته خودتان را برای یک ارگاسم لذت‌بخش آزاد بگذارید و به هر شکلی که دوست دارید نزدیکی کنید. در طول این یک هفته، با این کار، شما با تمام احساسات مختلفی که می‌توانید هنگام نزدیکی تجربه کنید، آشنا می‌شوید.

پیغام

پیغام می‌تواند یک روش خوب برای یک نزدیکی احساسی خوب باشد. از این کار می‌توانید برای یک شروع آرام استفاده کنید. البته یک پیغام معمولی که هیچ حرفی از یک رابطه جنسی هم در آن نباشد، می‌تواند روی نزدیکی شما تاثیر بگذارد. یک پیغام غیر سکسی، شما را با بدن شریکتان بیشتر آشنا می‌کند. استرس را کم و صمیمیت بین شما را بیشتر می‌کند. اگر شما دوست ندارید که این پیغام‌ها به یک رابطه جنسی منجر شود، به شریکتان این را توضیح دهید تا سوءتفاهمی پیش نیاید.

احساسات

یک نزدیکی خوب شامل تمامی حس‌ها می‌باشد، نه فقط لمس کردن. مثل مالیدن روغن (روغن را روی کاندوم نزنید چون ممکن است به آن صدمه بزند)، پخش موزیک و روشن کردن شمع، به خاطر اینکه نور کم تحریک‌کننده تر است؛ و به صدای نفس کشیدن شریکتان گوش کنید. همدیگر را ببوسید و سعی کنید یکدیگر را مزه کنید. اگر هر دو موافقید، می‌توانید به عنوان مثال از توت فرنگی استفاده کنید.

زمزمه کنید.

زمزمه کردن احساساتتان و کارهایی که دوست دارید بکنید، در گوش شریکتان می‌تواند تحریک‌کننده باشد. حتما نباید این کار را فقط در حین نزدیکی انجام دهید، یک صحبت تلفنی درباره این موضوع، باعث می‌شود که شما با اشتیاق در انتظار این لحظه باشید. با ایمیل و پیام هم می‌توانید این کار را بکنید، اما مطمئن شوید که آن را برای شخص درست ارسال کرده‌اید و یادتان باشد که در بیشتر شغل‌ها، رئیستان می‌تواند به ایمیل‌هایتان دسترسی داشته باشد.

شناسایی نقاط حساس بدن خود و شریکتان

به‌وسیله خودتان و یا توسط شریکتان، می‌تواند یک مزیت برای رابطه جنسی شما باشد. بدن خودتان و عکس‌العمل‌های جنسی آن را بشناسید و آن‌ها را به شریکتان بگویید. اگر این کار را برای شریکتان انجام دهید، باعث می‌شود که بدن او را بیشتر بشناسید و بفهمید که چه چیزی باعث تحریک او می‌شود. همچنین این روش برای زمانی که یکی از طرفین نخواهد که نزدیکی کامل انجام دهد، روش خوبی است. با شریکتان در این بار مشورت کنید.

کتاب بخوانید.

کتاب‌های زیادی وجود دارند که می‌توانند به شما یاد بدهند که چطور یک رابطه جنسی خوب داشته باشید، در هر سنی که باشید و هر جنسیت و تمایلی که داشته باشید این کتاب‌ها می‌توانند به شما کمک کنند. چرا همین الان شروع نمی‌کنید؟ حتما بعد از خواندن آن می‌گویید که کاش این کار را سال‌ها قبل کرده بودید.

درباره تمایلات و خواسته‌هایتان صحبت کنید.

هر کسی هنگام نزدیکی تمایلات و خواسته‌هایی دارد، از صحبت کردن درباره آن‌ها نترسید. اگر شما و شریکتان درباره نقاط تحریک‌کننده یکدیگر اطلاع داشته باشید، بهتر می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

 

تمیز باشید.

داریم درباره بهداشت کلی صحبت می‌کنیم. لازم نیست همیشه شش تیغ باشید ولی تا حد قابل‌قبول تمیز باشید. برای شریکتان احترام قائل شوید و همیشه تمیز و خوش‌بو باشید.

ریلکس

داشتن رابطه جنسی با کسی که عاشقش هستید، یکی از زیباترین و دوست‌داشتنی‌ترین، اتفاقات زندگی است. بعضی مواقع بهترین نزدیکی، آن است که شما هنگام آن نگران هیچ‌چیزی نباشید. سعی کنید در کنار شریکتان ریلکس باشید، بقیه چیزها خودش درست می‌شود.

منبع: www.bistsotoon.com