دانلود رایگان پایان نامه روانشناسی و علوم تربیتی :استفاده از اينترنت توسط دانشجويان

روش آماری

در پرسشنامه ی مذکور همانطور که مشاهده مینمایید 4 سوال 4 جوابی که جوابهای مشابهی دارند وبه درصد شامل(25)،(50)،(75)و(100) وجود دارند. بدیهی است در پاسخ افراد مختلف از اینترنت ممکن است از(100در100) بیشتر شود. به همین دلیل برای تصحیح هر برگ پاسخنامه درصد مجموع 4 سوال را برای هر سوال حساب نموده ایم که از فرمول زیر محاسبه شده است:

A=رسم نمودارهاومنحنی های مختلف نیزبه فهم کاملترمطالب به دست آمده کمک می کند.

فصل چهارم

یافته های تحقیق وتجزیه وتحلیل یافته ها

مقدمه

پس ازتصحیح کلیه پرسشنامه های پرشده وانجام

محاسبات اطلاعات زیراستخراج شد:

درموردمیزان استفاده ازاینترنت 38نفربه میزان کم ازاین تکنولوژی استفاده میکنند.همچنین 87نفرهم به مقدارمتوسط ازاینترنت استفاده میکنندودرنهایت15نفرهم به میزان زیادوقابل توجهی ازاینترنت استفاده میکنند.

 

 

 

درباره انواع مختلف استفاده ازاینترنت ازکل جمعیت140نفرنمونه مادراین تحقیق اطلاعات به تفکیک جنسیت عبارت است از:درموردنوع استفاده خانمها17/33درصدمربوط به پژوهش وتحقیق میشود.درمرحله بعد19/28درصدمربوط به مسائل

آموزشی وهمچنین 20/26درصدمربوط به ارتباط وسرگرمی ودرنهایت 44/12درصدبه مسائل غیرمجازمی باشند.

نکته:پاسخ دهندگان مادرباره واژه غیرمجازاینگونه توجیه شدندکه غیرمجازشامل هرسایت غیرمجازچه ازلحاظ موسیقی،سیاسی،اخلاقی و….است.

پاسخهای آقایان به انواع مختلف استفاده ازاینترنت به درصد به قرارزیراست:98/22درصد استفاده ازاینترنت آقایان مربوط به پژوهش وتحقیق،47/25درصد مربوط به مسائل آموزشی،95/27درصدمربوط به ارتباط وسرگرمی و60/23درصدمربوط به مسائل غیرمجاز.

این تکه ای از پایان نامه رایگان کارشناسی ارشد رشته روانشناسی و علوم تربیتی با عنوان بررسي ميزان وقوع استفاده از اينترنت توسط دانشجويان 84برگ می باشد برای دیدن بقیه قسمت ها می توانید از قسمت بالای سایت کلمه کلیدی مورد نظر را سرچ کنید

Untitled

سایت ما حاوی تعداد زیادی پایان نامه رایگان در رشته روانشناسی و علوم تربیتی و مشاوره می باشد می توانید از قسمت دسته بندی که در بالای سایت قرار دارد بقیه پایان نامه ها را هم ببینید و از متن کامل آنها استفاده نمایید البته ممکن است بعضی از متون موقع انتقال از فایل ورد به هم بریزد یا عکس ها درج نشود برای دانلود پایان نامه ها با فرمت ورد به همراه تمام پیوست ها به لینک زیر مراجعه کنید:

در سایت مرجع دانلود پایان نامه می توانید صدها پایان نامه رافقط با داشتن یک پسورد  دانلود کنید و به متن کامل آنها دسترسی بدون محدودیت داشته باشید. برای جزییات بیشتر اینجا کلیک کنید 

سایت فوق (payanname.net) قوی ترین سایت در زمینه دانلود پایان نامه است 

کافیست عبارت

دانلود پایان نامه

را در گوگل سرچ کنید

خواهید دید که گوگل این سایت را به عنوان اولین گزینه معرفی می کند 

برای دانلود متن کامل پایان نامه های جدید کارشناسی ارشد روانشناسی و علوم تربیتی  می توانید لینک های زیر را هم ببینید :

قسمت اول لیست پایان نامه های دانلودی رشته روانشناسی و علوم تربیتی  176 پایان نامه

قسمت دوم لیست پایان نامه های دانلودی رشته روانشناسی و علوم تربیتی  163 پایان نامه

قسمت پنجم لیست پایان نامه های دانلودی رشته روانشناسی و علوم تربیتی  222 پایان نامه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *