دانلود پایان نامه

دیگری را فرا گرفته باشید با CEFR آشنا خواهید بود، مخفف عبارت مرجع چارچوب معمول اروپایی (Common European Framework of Reference) برای زبان‌ها است که میزان مهارت شما در یک زبان را اندازه‌گیری می‌کند که از A1 برای مبتدی تا C2 برای زبان مادری، رتبه‌بندی می‌شود.
در این اپلیکیشن یادگیری زبان در هر سطحی، شما دوره‌های مختلف با کاربردهای متنوع را خواهید دید. برای مثال در دوره‌ی انگلیس تجاری، زبان انگلیسی که در ارائه‌ی مطالب و زندگی روزمره و مهارت‌های مصاحبه‌ای را خواهید آموخت. همان‌طور که خواهید دید Open Language بسیار طراحی با نظم و منظمی دارد، همچنین هر درس بسیار جامع و کامل خواهد بود.
برای هر درسی که درنظر دارید، Open Language تمرین‌های زیادی به همراه دارد که به تقویت بخش‌های مختلف لغات زبان آن درس می‌پردازد.
بخش دیالوگ این اپلیکیشن هم از بخش‌های جالب آن خواهد بود، کلمات اضافه در بخش گفت‌وگو و توضیحات گرامر که به مرور درس‌هایی که یاد گرفته‌اید، می‌پردازد و همچنین وظایف تعاملی در انتهای هر درس دارد.
اگر می‌خواهید که زبان انگلیسی به شیوه‌ای جزئی‌بینانه فرا بگیرید، Open Language یکی از بهترین اپلیکشن‌های یادگیری زبان است که به شما در تمام سطوح یادگیری زبان کمک خواهد کرد.
وبسایت/ iOS /اندروید
قیمت: ماهیانه ?? دلار
________________________________________
: آشنایی با ? روش تدریس زبان انگلیسی
________________________________________
?. Mosalingua

Mosalingua یکی دیگر از اپلیکیشن‌های یادگیری زبان است که روش‌های مؤثری را به‌کار گرفته است. برای مثال یکی از مشکلاتی که آموزندگان زبان انگلیسی با آن مواجه هستند، فراموش‌کردن لغات پس از چندین ماه از زمان یادگیری است. درحالی که یادگیری یک زبان دیگر جالب است همین‌طور می‌تواند سردرگم‌کننده نیز باشد.
Mosalingua سعی کرده با استفاده از روشی که به آن SRS می‌گویند این مشکل را برطرف کند. این اپلیکیشن طراحی شده است تا کلمات را درست قبل از وقتی که می‌خواهند فراموش شوند، دوباره یادآوری کنید. شاید شنیده باشید که کلمات بعد از سه ماه از حافظه شما پاک می‌شوند. این برنامه به شما کمک می‌کند که یک هفته قبل از فراموشی آن را مجددا ببینید.
Mosalingua برروی ???? کلمه‌ی بسیار مهم انگلیسی برای استفاده روزانه تأکید دارد. اگر تازه یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرده‌اید، Mosalingua منبع خوبی برای یادگیری لغات زبان خارجی شما خواهد بود.
بین مکالمه‌ها و فلش‌کارت‌های زیادی که به روش SRS طراحی شده‌اند، Mosalingua راهی مناسب برای یادگیری اولین ???? کلمه‌ی انگلیسی به شکلی مؤثر خواهد بود.
وبسایت / اندروید (انگلیسی و فرانسوی)
(دارای نسخه انگلیسی تجاری)
قیمت: ???? دلار (اپ استور) و ???? دلار (گوگل پلی)
________________________________________
: یادگیری زبان دوم در بزرگسالان با ? ایده واقعا کاربردی
________________________________________
?. Busuu

Busuu یکی دیگر از اپلیکیشن‌های یادگیری زبان با کمی تفاوت است. بسیاری از اپلیکیشن‌های یادگیری زبان انگلیسی که تا به الان درباره‌ی آنها صحبت کردیم برای استفاده شخصی بودند. در بسیاری از درس‌ها شما به‌تنهایی به سراغ آنها می‌روید. اما در این برنامه شما با افراد انگلیسی زبان صحبت می‌کنید و می‌توانید مهارت صحبت کردن انگلیسی خود را افزایش دهید و این یکی از بهترین راه‌ها برای تقویت مهارت گفتاری زبان انگلیسی است.
فراتر از این ویژگی، Busuu بسیار شبیه نرم‌افزار Open Languages که برمبنای CEFR طراحی شده است. تشابهاتی در طراحی نیز دارد. با تمام ویژگی‌هایی که دارد یادگیری مهارت‌های اصلی زبان انگلیسی از تعادل خاصی برخوردار هست.
اگر به صحبت‌کردن با افراد انگلیسی زبان علاقه‌مند هستید و می‌خواهید مهارت گفتاری خود را بهبود ببخشید، اپلیکیشن Busuu یکی از بهترین‌هاست.
وبسایت/ iOS / اندروید
قیمت : ????? یورو ماهیانه
________________________________________
: تقویت انگیزه‌ یادگیری زبان با ?? روش کاربردی
________________________________________
?. Duolingo

با نرم‌افزار Duolingo می‌توانید انگلیسی را از زبان‌های مختلفی مانند فرانسوی، پرتغالی، روسی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی و زبان‌های بیشتر دیگری بیاموزید.
Duolingo برای یادگیری سریع زبان انگلیسی طراحی شده است. به این صورت که اگر تابه‌حال با زبان انگلیسی آشنایی نداشته‌اید با روزانه ?? دقیقه استفاده از این اپلیکیشن شروع به صحبت‌کردن به زبان انگلیسی خواهید کرد. این اپلیکیشن یادگیری زبان یکی از مؤثرترین راه‌هاست.
در هر درس Duolingo به شما هفت کلمه‌ی جدید براساس موضوع درس مانند آموزش، مدرسه، علم و… می‌آموزد. تمرین‌هایی در هر درس وجود دارد که باید انجام دهید. برای مثال شاید شما کلمات جدیدی با یک تصویر داشته باشید که باید عبارت انگلیسی را به زبان مادری خود برگردانید و یا عبارت انگلیسی را تکرار کنید.
البته که مشکل فراموشی لغات همیشه وجود دارد، Duolingo در این زمینه به شیوه‌ی هوشمندانه‌ای عمل کرده و بعد از یک هفته تمرین‌هایی را برای کلماتی که برروی آنها مطالعه کردید به شما می‌آموزد. به این ترتیب با مرور تمرین‌ها کلمات راحت‌تر به خاطر سپرده می‌شود.
همان‌طور که متوجه شدید در این اپلیکیشن کوچک انگلیسی فقط کافی است که روزانه ?? دقیقه و بیشتر به این اپلیکیشن توجه کنید و در ? ماه یادگیری زبان به کمک این اپلیکیشن را به پایان برسانید. این یکی از بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان درحال حاضر است که برای مبتدیان به شدت توصیه می‌شود.
وبسایت/ iOS /اندروید
قیمت : رایگان
________________________________________
: ? روش برنامه ریزی برای یادگیری زبان انگلیسی در منزل
________________________________________
سخن پایانی درباره اپلیکیشن یادگیری زبان انگلیسی
همان‌طور که می‌بینید روش‌های زیاد برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد، و حتما نباید لغات انگلیسی را حفظ کنید (سخت‌ترین راه یادگیری زبان انگلیسی) و تمرین‌های زیاد گرامر انجام دهید یا کتاب‌های بسیاری را بخوانید.
اگر به‌ دنبال راه‌هایی مؤثر برای یادگیری زبان انگلیسی در منزل هستید، استفاده از این اپلیکیشن‌ها را به شما توصیه می‌کنیم. هر برنامه برای دسته‌ی خاصی از افراد طراحی شده است و هرکدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند. پس براساس نیازتان اپلیکیشن خود را انتخاب کنید.
________________________________________
در ادامه بخوانید: اشتباهات ارزشمندی که منجر به یادگیری می‌شوند
________________________________________

این کتاب پرطرفدار را از دست ندهید (به مدت محدود)
کتاب الکترونیکی

کتاب الکترونیکی یادگیری زبان جدید در ?? روز
در هر سنی و با هر تحصیلاتی که هستید، در کمترین زمان ممکن، به هر زبانی مسلط می‌شوید

12000تومانقرار است برای‌تان در مورد قانون جذب صحبت کنم و بگویم برای فعال کردن این قانون باید چه کارهایی انجام دهید. بسیاری از ما چیزهایی را که دوست نداریم به خود جذب می‌کنیم. یکی از آن چیزهایی که به هیچ‌وجه دوست نداریم بی‌پولی است. پس اجازه دهید به کمک هم جلوی آن را بگیریم.
چرا شما ثروتمند نیستید؟
«آدم‌های کمی هستند که استطاعت فقیر بودن را دارند.» جرج برنارد شاو
به‌وضوح، ثروت و کامیابی مربوط به تمام ابعاد زندگی شما از جمله روابط، سلامت و شغل شما می‌شود. اما در حال حاضر بگذارید تمرکز را روی پول بگذاریم.
چند سال پیش من کلاسی را در مورد کامیابی اقتصادی تدریس می‌کردم. برای داشتن یک جمع‌بندی برای این کلاس با تعدادی از افرادی که برای من تجسم کامیابی و موفقیت مالی بودند مصاحبه کردم. همه‌ی آنها میلیاردر نبودند اما همه‌ی آنها در کنار پول کافی، روابط گسترده و سالمی داشتند. همه‌ی آن‌ها بر چند اصل پایبند بودند که یکی آنها این بود: «منشأ کامیابی باور است.»
________________________________________
: چگونه پولدار شویم؛ ?? راه پولدار شدن که باید بدانید
________________________________________
باورهای فرهنگی شما راجع به پول، به احتمال زیاد از باورهای‌تان در مورد سایر ابعاد زندگی منفی‌تر و کوته‌بینانه‌تر است.
مسئله‌ی پول دقیقا به اندازه‌ی سلامت و روابط اجتماعی شما مهم و حیاتی است. زیگ زیگلار می‌گوید «پول مهم‌ترین مسئله‌ی زندگی نیست، اما به همان اندازه‌ای که به داشتن اکسیژن نیاز داریم به پول داشتن هم نیاز داریم.» ولی در جامعه‌ی ما یک فرهنگ عشق یا نفرت در رابطه با پول وجود دارد.
تصور کنید وارد یک انجمن حمایتی شده‌اید که وقتی نوبت‌تان می‌شود به گروهی از آدم‌هایی که نمی‌شناسید اعلام می‌کنید: «من با خودم قرار گذاشته‌ام تا جایی که می‌توانم خودم را وقف سلامتی‌ام کنم». احتمالا آنها بسیار برای شما احترام قائل خواهند شد و حتی ممکن است بایستند و برای شما دست بزنند. حال تصور کنید وارد همان جمع شده‌اید و میخواهید اعلام کنید: «من با خودم قرار گذاشته‌ام خودم را وقف پول درآوردن کنم!» فکر می‌کنید دیگران چه فکری در مورد شما خواهند کرد؟ «وای این بابا چقدر پولکی و حریصه!» یا «من چقدر فکر می‌کردم این آدم معنویه ولی مثل اینکه نه!»
همانطور که بسیاری از ما به‌صورت ناخودآگاه باورهایی فرهنگی راجع به زیبایی، عدالت و موفقیت وارد جامعه کرده‌ایم، کهن‌الگوها و افسانه‌هایی را هم که در مورد پول وجود دارد، باور کرده‌ایم. به این جمله‌ها نگاهی بیاندازید و ببینید کدام‌یک از نظر شما درست می‌آید:
?. برای پول درآوردن باید سرمایه داشت.
?. پولدارها پولدارتر و فقرا فقیرتر می‌شوند.
?. پول چرک کف دست است.
?. اگر بخواهم پول زیادی دربیاورم نمی‌توانم زندگی متعادلی داشته باشم.
?. موفقیت مالی من به بازار شغلی و وضعیت اقتصادی بستگی دارد.
?. برای پولدار شدن باید ریسک‌های بزرگی کرد.
?. پول مقیاس اندازه‌گیری ارزشمندیِ زندگی و موفقیت من است.

?. زندگی سخت است.
?. بیشتر آدم‌های پولدار مثل اسکروچ، افراد خسیس، خودخواه و پول‌پرستی هستند
??. این دنیا هرکی‌هرکی و پرهرج‌ومرج است و فقط باید مراقب کلاه‌مان باشیم که باد نبرَد.
??. در حین بالا رفتن از نردبان موفقیت گاهی باید با پایین انداختن دیگران برای خود جا باز کرد.
??. برای اینکه پول زیادی در بیاوری باید حتما در شغل‌های خاصی مشغول به کار باشی.
??. تنها تعداد اندکی از آدم‌ها آن هم از بین خواننده‌ها، هنرمندها، نویسنده‌ها و غیره هستند که به اوج موفقیت می‌رسند.
حال اجازه دهید به شما بگویم افراد پولداری که چند سال پیش با آن‌ها مصاحبه کردم چه اعتقاداتی راجع به پول داشته‌اند. همانطور که گفتم همه‌ی آن‌ها میلیاردر نبودند، اما قابلیت این را داشتند که هر زمان هرچه را اراده می‌کردند به‌دست بیاورند. اینها چیزهایی بود که آنها در مورد پول و ثروت می‌گفتند:
?. دنیا پر از رونق و فراوانی است.
?. دنیا دوست دارد که من کامیاب شوم.
?. هر کامیابی‌ای به دنبال ایمان و اعتقاد می‌آید.
?. پول یک چیز انتزاعی است.
?. پول انرژی است و فقط زمانی به سمت شما می‌آید که آن را احساس کنید.
?. پول هیچ خِردی با خود به همراه نمی‌آورد.
?. پول به فرمان‌هایی که به او می‌دهم گوش می‌دهد.
?. پول احتیاج به توجه دارد.

می‌بینید که آنها در مورد وضعیت اقتصادی یا اینکه بعضی حرفه‌ها پول‌زایی بیشتری دارند یا اینکه پول، معیارِ ارزش زندگی‌شان است هیچ چیزی نگفتند. چیزی در مورد اینکه باید رقبا را از عرصه خارج کنند و یا اینکه باید خانواده و دوستان‌شان را برای پولدار شدند قربانی کنند، به زبان نیاوردند. و همینطور باور نداشتند که پول خودش ذهن و قدرتی ذاتی دارد!
کدامیک از این هشت باوری که افراد پولدار داشتند به نظر شما بدون هیچ شک و شبهه‌ای درست می‌آمد؟
متأسفانه نمی‌توانیم صرفاً با حفظ کردن این لیست باورهای‌مان، عادت‌های‌مان و رفتارمان را نسبت به پول تغییر دهیم. برای تغییر این باورهای بنیادی باید تلاش و تمرکز زیادی به خرج دهیم.
در کلاس‌های (برنامه‌نویسی عصبی-زبانی) NLP، چهار پیش‌نیاز اساسی برای تغییر را آموزش می‌دهند:
از هیجانات و باورهای منفی دوری کنید و باورهای مثبت را وارد زندگی‌تان کنید.
برای آینده‌تان برنامه و اهداف جامعی تنظیم کنید.
اقدام کنید.
برای اینکه ناخودآگاه‌تان به کار ادامه دهد، روی نتیجه‌ی مطلوب‌تان تمرکز کنید و موانع را یکی‌یکی از بین ببرید.
این چهار قدم باید در همان بازه‌ی زمانی خاص برداشته شوند. بهتر است در حالی که آمادگی لازم را ندارید و ضمیر ناخودآگاه‌تان با شما راه نمی‌آید قدم‌های بزرگ برندارید، که در این‌صورت تبدیل به یک سربالایی خواهد شد که شما را به جایی نمی‌برد و صرفاً انرژی‌تان را می‌گیرد. پس اولین قدم ضروری دور کردن احساسات و باورهای منفی است. بدانید که هیچ آرزو و هدفی بدون عمل کردن معنایی ندارد. وقتی یک‌جا می‌نشینید و عمل نمی‌کنید، ناخودآگاهِ شما نتیجه می‌گیرد که در راه دستیابی به این هدف زیاد هم جدی نیستید و در نتیجه به شما اجازه‌ی صرف انرژی لازم را نمی‌دهد، توجهش را به سمت دیگری متمایل می‌کند و دیگر دنبال فرصت‌ها و ایده‌های نو برای کمک به هدف شما نمی‌گردد.
اما اگر در مورد هدف‌تان جدی باشید و رویکردی قدم‌به‌قدم برای رسیدن به آن داشته باشید، می‌توانید روابط و باورهایی که در رابطه با پول دارید تغییر دهید. پول در زندگی همه چیز نیست، اما همان‌طور که دیوید ثورو شاعر آمریکایی می‌گوید:
«ثروت، قابلیت تجربه‌ی کاملِ زندگی را می‌دهد.»
به امید قدرتمندتر شدنِ روزافزون شما!
برگرفته از: Psychologytoday

این کتاب پرطرفدار را از دست ندهید
کتاب الکترونیکی

کتاب الکترونیکی ?? ستون ثروت
مثل یک میلیاردر فکر کنید

12000تومانبه وجد آوردن مخاطبان با یک ارائه خیره کننده به کنار،‌ تحت تا?ثیر قرار دادن رئیستان با همان ارائه داستان دیگری است که تاثیر زیادی روی وجهه‌ی کاری شما خواهد گذاشت. در بیشتر مواقع، اگر حین تهیه‌ی ارائه، اهداف سازمان مد نظرتان بوده باشد، احتمالا واکنش رئیستان به ارائه‌ی شما مثبت خواهد بود.
در اینجا ? ترفند خلاقانه‌ معرفی شده است که با اجرای آنها می‌توانید رئیس و تیم خود را حیرت زده کنید.

?. از تشبیه استفاده کنید
استفاده از تشبیه به ترسیم تصاویر در ذهن مخاطب کمک می‌کند. تشبیه از تجارب گذشته برای معرفی ایده‌های جدید استفاده می‌کند. مثلا یک کارآفرین اینترنتی محصولات آنلاین را به قیچی، چاقو، دربازکن و سوهان‌ناخن تشبیه می‌کند و ایده‌ی خود را شبیه چاقوی ارتشی سوئیسی می‌داند که تمام ابزارهای بالا را با‌هم ترکیب کرده است
نانسی دوآرته در مجله‌ی Harvard Business Review
می‌گوید وقتی که تشبیه مناسب را برای ارائه خود یافتید، از دانش گذشته‌ی خود برای ایجاد ارتباط بین آنها استفاده کنید تا ایده‌ی خود را شفاف‌سازی کنید. هرچه این ایده برای خود شما شفاف‌تر باشد، ترسیم آن برای مخاطب آسان‌تر است.

?. شوخ‌طبع باشید

فقط به این علت که این یک ارائه‌ی جدی است و تبعاتی برای شغل شما دارد نباید خشک و رسمی باشید. اندکی شوخ‌طبعی نه تنها از یکنواختی جلوگیری می‌کند، بلکه کاریزمای شما را نشان داده و مخاطب را برای شنیدن ادامه‌ی کلام ترغیب می‌کند
از همه مهم‌تر، شوخ‌طبعی ارائه‌ی شما را تاثیرگذارتر می‌کند. به گفته‌ی میشل جایلن، بنیان‌گذار موسسه‌ی تحقیقات مثبت‌کاربردی (Applied Positive Research): «خندیدن باعث آزادسازی دوپامین در مغز می‌شود، دوپامین یک ماده‌ی شیمیایی است که در ایجاد احساس خوب در فرد نقش دارد، و مراکز یادگیری را در مغز فعال می‌کند».
تبلیغات

?. از موسیقی استفاده کنید
شاید فکر کنید این روش نتیجه‌ی معکوس دارد و با خود بگویید، سوای از نتیجه، آیا این کار حواس مخاطب را پرت نمی‌کند؟ رونالد‌ ای. برک (Ronald A. Berk) در پژوهش خود با عنوان «بررسی پاورپوینت: از ویژگی‌های پایه تا چندرسانه‌ای»، به این نتیجه رسید که پخش موسیقی در حین ارائه «سطح توجه را بالا می‌برد، حافظه را تقویت می‌کند، زمان یادگیری متمرکز و مهارت‌های تفکر را افزایش می‌دهد». اما به یاد داشته باشید که در سراسر ارائه نباید از موسیقی استفاده کرد، می‌توانید در مقدمه‌ی ارائه یا در حین بیان قسمت‌های کلیدی ارائه، از موسیقی استفاده کنید.
?. فعالیتی انجام دهید
گاهی یک کار ساده می‌تواند منظور شما را به مخاطب برساند. یک کار ساده مثل اینکه از رئیس و تیم خود بخواهید تا اهدافشان را بنویسند و سپس در قالب یک جلسه‌ی گروهی، درباره‌ی چگونگی رسیدن به این اهداف حرف بزنید. می‌توانید از مخاطبان خود آزمونی بگیرید و از آنها بخواهید اسلاید بعدی را حدس بزنند. به جای استفاده از اسلاید و نمودار، می‌توانید گروه را تقسیم کنید و ??‌ درصد آنها را به گوشه‌ای از اتاق بفرستید تا نشان دهید رشد ?? درصدی هدف شما چگونه خواهد بود.
?. درستی حرف خود را اثبات کنید

آمار قدرتمندترین راه برای اثبات منظور شما است. گرچه ممکن است این آمار به خوبی ارائه شوند اما از کاربرد بیش‌ازحد آنها خودداری کنید و به جای آن از شیوه‌ی دیگری برای اثبات کلام خود استفاده کنید. مثلا چگونگی موفقیت رقبایتان را برای رئیس خود توضیح دهید؛ این دلیل مهمی می‌شود برای اجرای ایده‌ی جدید شما. یا اگر محصولی ساخته‌اید، قابلیت‌های آن را نشان دهید مثلا در حین ارائه بر روی کاور ضدآب گوشی خود، آ