دانلود پایان نامه

را انجام دهید.
حرکت اَبروی صاف

این حرکت برای خط‌های افقی پیشانی مناسب و جایگزین تزریق بوتاکس است.
?. انگشتان هر دو دست را به شکل افقی در مرکز پیشانی قرار دهید.
?. با فشار کمی انگشتان را از مرکز پیشانی به سمت رُستنگاه موها حرکت دهید.
?. این حرکت را ?? بار انجام دهید.
تبلیغات

حرکت چشمان بازیگوش

این حرکت برای گودی چشم و ابروهای افتاده مفید و جایگزینی برای کشیدن ابرو است.
?. انگشتان اشاره را به صورت افقی زیر هر چشم قرار دهید.
?. در حالی که دندان‌های‌تان را با لب‌های‌تان پوشانده‌اید، لب بالا و پایین را از هم جدا نگه دارید.
?. به سقف خیره شوید و پلک‌ها را به سرعت باز و بسته کنید. این کار را به مدت ?? ثانیه ادامه دهید.
حرکت زرافه

این حرکت برای چروک و شل‌شدگی پوست گردن مفید و جایگزینی برای کشیدن پوست گردن و فک پایینی است.
?. به روبه‌رو نگاه کنید. نوک انگشتان هر دو دست را بالای گردن قرار دهید. انگشتان را به نرمی به سمت پایین حرکت دهید، در حالی که گردن را به آرامی به عقب خم می‌کنید.
?. گردن را صاف کنید و این کار را ? بار دیگر انجام دهید.
?. گردن را به عقب خم کنید. لب پایین و گوشه‌های لب‌تان را تا جایی که می‌توانید به بیرون و به سمت پایین نگه دارید. انگشتان دو دست را روی استخوان گردن قرار دهید و چانه را رو به بالا بگیرید. به اندازه‌ی ? نفس عمیق، این وضعیت را حفظ کنید.
برگرفته از: marieclaire.co.ukبا اینکه جذابیت زنان موضوع مقالات، فیلم‌ها و برنامه‌های آموزشی بسیاری بوده، اما هنوز این ویژگی به‌درستی توصیف نشده است. این ویژگی قابل اندازه‌گیری نیست، بلکه باید توسط دیگران احساس شود و آنها را تحت‌تأثیر قرار بدهد. با این مطلب همراه شوید تا ? چیزی را که مردان در مورد زنان دوست دارند، بهتر بشناسید.
:
عوامل موفقیت زنان در زندگی چیست؟
? کاری که زنان موفق هرگز انجام نمی‌دهند
چرا مردان و زنان تصمیمات اقتصادی متفاوتی می‌گیرند؟
?. زنانی که خوشرویی و دلنشینی بخشی از وجودشان شده است
یک زن جذاب همیشه مراقب است که چگونه به‌نظر می‌آید. این به آن معنا نیست که به خودتان فشار بیاورید تا همیشه لبخند بزنید. این به آن معناست که همیشه دلنشین و درخشان باشید. نباید تنها پیش دیگران خوب باشید، بلکه باید وقتی که تنهایید نیز از خودتان لذت ببرید.
می‌توانید مقاله چطور را در زمینه جذابیت بخوانید تا بیشتر با این مفهوم آشنا شوید.

?. زنانی که عاشق خودشان هستند
هر اتفاقی بیفتد یک زن نباید خودش را به نهایت خستگی و ناآرامی بکشاند. هرگز نباید برای موفقیت کاری یا خوشحالی دیگران خودتان را بُکشید، زیرا این راه عاقبت خوشی ندارد. همیشه طوری زندگی کنید که احساس آرامش و راحتی داشته باشید. این‌گونه می‌توانید در محیط کار و با اطرافیان‌‌تان بهتر رفتار کنید. همیشه باید باطری درونی‌تان را شارژ کنید تا درخشان بمانید و نور و شادی را به زندگی اطرافیان‌تان ببخشید.

________________________________________
: چگونه خود را دوست داشته باشیم؟
________________________________________
?. زنانی که حال خوب‌ روحی را در اولویت قرار می‌دهند
این زنان به دنیا توهین نمی‌کنند و در مقابل اتفاقات بد زندگی موضع نمی‌گیرند. هیچ چیز احمقانه‌تر از این نیست که فکر کنید سرنوشت‌تان سیاه است و همیشه اتفاقات بد برای‌تان پیش می‌آید. هرکسی در دنیا دلایلی برای زنده بودن دارد. این بستگی به خودمان دارد که از اتفاقات زندگی‌مان به بهترین شکل بهره ببریم یا سر هر موضوعی اعصاب‌مان را خرد کنیم.
________________________________________
: خصوصیات زنان شاد چیست؟
________________________________________
تبلیغات

?. زنانی که در برابر تعریف‌ها واکنش مناسبی نشان می‌دهند

زن‌ها همیشه در مرکز توجهات قرار دارند. یک زن باید بداند چگونه نسبت به تعریف و ستایش دیگران واکنش نشان بدهد. زن نباید از تعریف دیگران خجالت بکشد یا به‌خاطر آنها کور و مغرور شود. زن باید ارزش خودش را بشناسد. به‌عنوان مثال وقتی که یک همکار از لباس شما تعریف می‌کند، نباید در جواب بگویید: «بی‌خیال، این مانتو که قدیمی شده است». بلکه باید تعریف را بپذیرید و بابت آن تشکر کنید.
________________________________________
: ? رازی که زیبایی معنوی را درون شما ‌می‌پروراند
________________________________________
?. زنانی که با اندام‌شان مشکلی ندارند
اگر تصور می‌کنید هر زنی برای زیبایی باید لاغراندام و کمرباریک باشد، در اشتباه هستید. این کلیشه را کنار بگذارید و فراموش کنید. نمونه‌های فراوانی از زنان جذاب چاق و لاغر وجود دارد. برای اینکه یک زن جذاب‌تر به‌نظر بیاید نیازی نیست لباس‌های بسیار تنگی که ? سایز برایش کوچک است، بپوشد. لباس باید با اندام هماهنگ باشد. شاید تپل‌ بودن با الگو‌های رایج عالم مد مطابق نباشد، ولی آن هم می‌تواند نوعی از زیبایی باشد.
برگرفته از: brightsideدر اقتصاد امروز خلاقیت و نوآوری حیاتی است. خلاقیت و ابتکار منجر به سودآوری، خلق محصولات جدید و ایجاد روش‌هایی نو در ارزش‌آفرینی برای مشتریان می‌شود. بنابر پژوهش مؤسسه‌ی حسابرسی و مشاوره‌ی PwC در سال ????، کسب‌وکارهای آمریکایی سالانه ??? میلیارد دلار صرف تحقیق و توسعه می‌کنند. با وجود اهمیت بسیار زیاد نوآوری و خلاقیت، ایجاد و پرورش آن در مدیران و سازمان‌ها دشوار است. در مطالعات شرکت تحقیقات و مشاوره‌ی Conference Board در سال ????، تعداد ??? مدیر اجرایی، «سرمایه‌ی انسانی» و «خلاقیت» را به عنوان ? چالش نخست در مسیر رشد کسب‌وکار در بلندمدت نام برده‌اند. «خلاقیت» چالش کلیدی بیشتر سازمان‌هاست و برای پر کردن جای خالی آن باید کار را از رأس سازمان و از مدیران اجرایی آغاز کرد.

________________________________________
: ?? ویژگی رفتاری افراد بسیار خلاق
________________________________________
شرکت XBInsight داده‌های مربوط به حدود ???? مدیر در سراسر دنیا و در صنایع مختلف را برای شناسایی ویژگی‌های مشترک مدیران خلاق، گردآوری و تحلیل کرده است. بر مبنای این تحلیل ? ویژگی مهم شناسایی شد. مدیران برای تقویت روش تفکر خلاق و نوآور باید این ویژگی‌ها را در خود پرورش بدهند. برای آشنایی با این ویژگی‌ها و پیوستن به جرگه‌ی مدیران خلاق این مطلب را از دست ندهید.
?. مدیران خلاق ریسک‌ها را مدیریت می‌کنند

مدیران خلاق نسبت به مدیران دیگر امتیاز بالاتری در مدیریت ریسک کسب کرده‌اند. مدیران خلاق در آزمون روش‌های جدید جسور هستند؛ اما هنگامی که امکان رخداد پیامدهای منفی وجود داشته باشد، منطقی عمل می‌کنند. آنها در رویارویی با ریسک و برای حداقل کردن اثر آن، طرح و برنامه می‌ریزند و اقدامات ضروری را مشخص می‌کنند.

اقدامات زیر برای توسعه‌ی رفتارهای منجر به مدیریت بهتر ریسک توصیه می‌شوند:
فهرستی از ? ایده‌ی نوآورانه تهیه کنید. بهترین روش را برای پیاده‌سازی هر یک شناسایی کنید و ? موردی را که می‌توان به سرعت پیاده‌سازی کرد، مشخص کنید.
در تعریف انواع استراتژی‌های توسعه، ریسک‌ها را شناسایی، ثبت و برای مقابله با آنها برنامه‌ریزی کنید.
به جای فکر کردن عمیق و طولانی درباره‌ی مسائل، با این باور که همه‌ی جواب‌ها را در اختیار دارید شروع کنید و اقدامات لازم را انجام دهید.
برای جلوگیری از توقف روی یک موضوع خاص هنگام بررسی موقعیت‌ها، زمان مشخصی برای انجام کار تعیین کنید.
نتیجه‌ی ناخوشایند هر تصمیمی را در نظر بگیرید. اگر می‌توانید با پیامد‌های تصمیم‌تان کنار بیایید و به راه‌تان ادامه بدهید، تعلل نکنید و تصمیم‌تان را عملی کنید.
________________________________________
: ?? عادت رئیس‌های دوست‌داشتنی
________________________________________
?. مدیران خلاق کنجکاوند

تبلیغات

مدیران خلاق کنجکاوی بیشتری دارند. آنها نشانه‌های بارزی از کنجکاوی را نشان می‌دهند و میل چشمگیری به دانستن و یادگیری دارند. آنها برای کسب آگاهی و دانشی که به تحقق اهداف سازمان کمک می‌کند، تلاش می‌کنند. به‌روز بودن دانش و مهارت‌هایشان، به آنها شایستگی لازم برای رهبری اثرگذار را می‌دهد؛ همچنین کارکنان دیگر را به تغییر طرز تفکرشان تشویق می‌کند.
برای تقویت کنجکاوی، انجام اقدامات زیر را توصیه می‌کنیم:
مهارت‌ها و دانش‌‌تان را ارزیابی کنید. مشخص کنید این مهارت‌ها چطور به دستیابی به اهداف بلندمدت کمک می‌کنند. دانش و مهارت‌های دیگری را که در رسیدن به اهداف بلندمدت سازمان مؤثر هستند، شناسایی کنید.
یک محیط کاری خلق کنید که افراد را به یادگیری و برقراری جریان آزاد دانش و رویکردهای جدید تشویق کند.
با معرفی اشتباهات و شکست‌ها به عنوان فرصتی برای یادگیری، بروز و نشر افکار نو را تحریک کنید. اشتباهات باعث می‌شوند شما نگاهی به خودتان و محدودیت‌هایتان بیندازید. با بررسی الگوهای رفتاری‌تان می‌توانید برداشت‌ها، محاسبات و رفتارهایی را که منجر به تکرار اشتباهات می‌شوند، شناسایی و آنها را اصلاح کنید.
زمانی را به فعالیت‌هایی مانند شرکت در کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی که به پیشرفت و توسعه کمک می‌کنند، اختصاص بدهید.
________________________________________
: برترین تکنیک های خلاقیت؛ حس نوآوری را در خود تقویت کنید
________________________________________
?. مدیران خلاق، جسورانه مدیریت می‌کنند

مدیران خلاق کنش‌گرا هستند و با قدرت و اطمینان مدیریت می‌کنند. آنها موقعیت‌های دشوار را به فرصت‌هایی برای نمایش قابلیت‌هایشان و پذیرفتن مسئولیت تصمیم‌های مخاطره‌آمیز تبدیل می‌کنند. این مدیران به دنبال جلب توجه دیگران در جلسات و بحث‌ها هستند و بنابراین از نظرهای متفاوت و ناسازگار هراس ندارند.
برای دستیابی به رهبری جسورانه، مدیران باید رفتارهای زیر را در خود تقویت کنند:
در مواجهه با موقعیت‌های دشوار، جایگزین‌های ممکن را در نظر بگیرید، ریسک‌ها را شناسایی و با آنها مقابله کنید و برای رویارویی با واکنش‌های (شاید منفی) دیگران آماده باشید.
با وجود مخالفت‌ها و مقاومت‌های احتمالی، نظرات و احساسات‌تان را به روشنی و با قاطعیت بیان کنید.
باید تفاوت قاطعیت و زورگویی را بدانید. موقعیت‌ها و افرادی را که در هر دو دسته جای می‌گیرند، شناسایی کنید. کلید قاطعیت این است که دیدگاه‌تان را با دیگران در میان بگذارید، بدون اینکه آنها را مجبور به پذیرش آن بکنید.
اثرگذاری رهبران قاطع به این دلیل است که آنها تلاش می‌کنند تا به یک راهِ‌حل برد-برد برسند و به نظر دیگران (حتی وقتی موافق آن نیستند) احترام بگذارند.
ویژگی‌های مثبت رهبری را در دیگران شناسایی و از آنها تقدیر کنید.
________________________________________
: ?? سوالی که رهبران با هوش هیجانی بالا از خودشان می‌پرسند
________________________________________
?. مدیران خلاق از فرصت‌ها به بهترین شیوه بهره‌ می‌برند

مدیران خلاق عملکرد بهتری در بهره‌برداری از فرصت‌ها دارند. آنها با روحیه‌ی کنش‌گری‌شان برای کسب موفقیت پیش‌قدم می‌شوند. چنین مدیرانی پیش از هر اقدامی، موانع را شناسایی می‌کنند؛ اما در دام تحلیل بیش‌ از حد نمی‌افتند. آنها به دنبال عملکرد خوب هستند و قادرند مستقل و با کم‌ترین حمایت برای مدت طولانی کار کنند. آنها همچنین قادرند برای بهره‌گیری از فرصت‌های جدید، به سرعت تغییر رویه بدهند.
برای تقویت این ویژگی، نکات زیر توصیه می‌شوند:
‌مشکلات و پس‌رفت‌ها را در مسیر خلق فرصت‌های نو و استراتژی‌های رقابتی جدید ارزیابی کنید. مزیت‌های تغییر وضعیت و پیشرفت‌ را تشخیص بدهید. مثلا مدیر باید پیوسته توانایی‌های تیمش را برای انجام پروژه بررسی کند و تصمیم بگیرد که آیا برای تحقق همه‌ی اهداف و انتظارات در زمان‌بندی معین، به منابع بیشتری نیاز است یا خیر.
موفقیت‌های قبلی‌تان را بررسی کنید. این فرصت‌ها چه ویژگی‌های مشترکی دارند و چه تهدیدهایی به همراه داشته‌اند؟
بدانید که لزومی ندارد به تنهایی برای بهره‌گیری از فرصت‌ها اقدام کنید. با درخواست کمک از کارکنان ارزشمند و خبره به طور گروهی اقدام کنید.
________________________________________
: مزایا و معایب مدیریت کلاسیک چیست
________________________________________
?. مدیران خلاق رویکرد استراتژیک‌شان را حفظ می‌کنند

مطالعات نشان داده است مدیران خلاق امتیاز بالاتری در پیگیری و حفظ رویکرد استراتژیک دارند. این مدیران از روندهای صنعت و آثار آنها بر کسب‌وکارشان آگاهند، شناخت دقیقی از کسب‌وکار، بازار و مشتریان دارند و در شناسایی فرصت‌های استراتژیک یا تهدیدها خبره هستند. این مدیران پیوسته در اجتماعات و رخدادهای مربوط به صنعت حضور دارند تا محیط بیرونی را به خوبی بشناسند. همچنین آن‌قدر در توصیف و معرفی روش‌های مناسب برای پیشبرد کسب‌وکار مهارت دارند که می‌توانند مخالفان را هم متقاعد کنند.
برای تقویت رویکرد استراتژیک باید توصیه‌های زیر را در پیش بگیرید:
انجمن‌های چندمنظوره را راه‌اندازی کنید و در آنها حضور داشته باشید.
تحلیل SWOT را انجام دهید. دانش سازمان‌تان را با میزان دانش سازمان‌های رقیب مقایسه و دانش‌ و مهارت‌های لازم را برای اجرای استراتژی سازمان‌تان شناسایی کنید.
به جای استفاده از فرصت‌های یادگیری اتفاقی، پیوسته فعالیت‌هایی برای آموزش موضوعات مربوط به استراتژی ترتیب بدهید. کار را با تعیین میزان شناخت سازمان‌تان از عوامل مؤثر در رقابت‌پذیری (مثلا به چه دلیل مشتریان محصول یا خدمات شما را می‌خرند)، آغاز کنید. برنامه‌های آموزشی مرتبط با این عوامل تهیه کنید.
افراد مختلف سازمان را در فرایند برنامه‌ریزی استراتژیک شریک کنید.
یک استراتژی چندساله شامل گام‌های ضروریِ شما و کارکنان برای رشد کسب‌وکار تهیه کنید. موفقیت‌های پیشین را مشخص و تعیین کنید چگونه می‌توانید آنها را در روندهای آتی تکرار کنید.
________________________________________
: مدیریت استراتژیک چیست؟
________________________________________
چند نکته‌ی قابل توجه

یک ویژگی مهم که مدیران خلاق نسبت به دیگران در آن عملکرد ضعیفی دارند، نظم و ترتیب است. بنابراین سازمان‌ها باید اقدامات نوآورانه را به افرادی که در مدیریت پروژه خبره هستند بسپارند یا ابزار لازم را برای آموزش مدیران خلاق و نوآور برای مدیریت دقیق‌تر و مؤثرتر فراهم کنند.
نتایج دیگر نشان داد شناخت قوی از گرایش مشتریان در تقویت رویکرد استراتژیک نسبت به بازار در رهبران نقش مهمی دارد. کارمندانی که در آغاز مسیر حرفه‌ای‌شان هستند و همیشه در تصمیم‌گیری‌شان دیدگاه مشتری را در نظر می‌گیرند، شناسایی کنید. این اشخاص ممکن است نوآوران آینده باشند! انتخاب این کارکنان مشتری‌محور برای کار در پروژه‌های استراتژیک و کار روی عواملی که تجربه‌ی مشتری را شکل می‌دهند، در تبدیل شدن آنها به مدیران خلاق آینده مؤثر است.
در پایان، بررسی سبک‌های رفتاری افراد با بالاترین سطح خلاقیت و نوآوری، منجر به شناسایی ? سبک رفتاری شد.
مدیران محرک: که احتمال خلاقیت و نوآوری در آنها بیشتر است؛ زیرا تمایل بیشتری به مدون کردن مسیر حرکت‌شان دارند و حاضرند به تنهایی برای خلق رویکردی نو و مبتکرانه برای تولید محصول یا خدمت تلاش کنند.
مدیران اثرگذار: که نشانه‌های خلاقیت را با استفاده از توانایی متقاعد کردن دیگران به پیگیری روش‌ها و افکار نو، بروز می‌دهند.
مدیران حمایت‌گر
مدیران اندیشه‌محور
دو مورد آخر معمولا به مدیران خلاقی تبدیل نخواهند شد. این افراد برای عملی کردن ایده‌های نوآورانه به تشویق و حمایت سازمانی بیشتر و ساختاری که به آنها کمک بکند، نیاز دارند.
به طور کلی داده‌ها نشان‌دهنده‌ی این است که خلاق‌ترین مدیران از ریسک اجتناب نمی‌کنند؛ بلکه آن را مدیریت می‌کنند. این مدیران پیش از اینکه اسیر مشکلات شوند، آنها را پیش‌بینی می‌کنند، کنجکاو هستند و درحالی‌که در کاوش‌هایشان خوش‌بینی را از حد نمی‌گذرانند، از فرصت‌های روشن و قطعی بهره‌ می‌برند. مدیرانی که بیشترین خلاقیت را در رهبری نشان می‌دهند افرادی انگیزه‌بخش و با اثرگذاری بالا، قاطع و مستقل هستند و نکته‌ی مهم‌تر اینکه از کنجکاو بودن هراس ندارند.
برگرفته از: hbr

این کتاب پرطرفدار را از دست ندهید
کتاب الکترونیکی

کتاب الکترونیکی برگزاری جلسات موثر به روش اساتید هاروارد
جلسات کاری را تبدیل به ابزار موفقیت خود کنید

8000تومانخوشبختی همینجاست، در همین لحظه، در محیط اطراف و حتی درون شما. اصلی‌ترین و چالش‌برانگیزترین درس خوشبختی این است که بدانیم احساس خوشحالی و خوشبختی در کنترل ماست.
:
چگونه می‌توانیم با پول‌مان خوشحالی بخریم؟‌
? راز داشتن خانواده‌ سالم؛ چطور خوشحالی را با اعضای خانه تقسیم کنیم؟
? تله‌ای که خوشحالی شما را محدود می‌کند
اغلب تصور می‌کنیم احساس خوشحالی به موفقیت‌ها و دستاوردها بستگی دارد. باور داریم که اگر ترفیع شغلی بگیریم، خانه‌ی رؤیایی‌مان را بخریم یا با فرد ایده‌آل ازدواج کنیم، خوشبختی به سراغ ما می‌آید و برای همیشه ماندگار می‌شود. چنین تصوراتی با واقعیت فاصله‌ی زیادی دارند.
ترفیع شغلی قطعا یکی از دستاوردهای مهم است و باعث خوشحالی شما می‌شود. پا گذاشتن به خانه‌ی رؤیایی نیز یکی از وصف‌ناپذیرترین احساسات زندگی خواهد بود و ازدواج با فرد ایده‌آل، زندگی پر از عشق و خوشبختی را به همراه خواهد داشت