دانلود پایان نامه

محصول توسط مشتریان نباید حساب کنید. مطمئنا یک محصول عالی توجه مشتریان را جلب می‌کند و آنها را به بازاریابان این محصول تبدیل می‌کند، ولی با این حال منتظر نباشید که همین یک فاکتور شما را در برابر رقیبان پیروز کند.
به علاوه، تبلیغات دهان به دهان که توسط مشتریان محصول انجام می‌شود فقط می‌تواند مخاطبان جدید را به وب‌سایت شما بکشاند. چقدر احتمال دارد که آنها در اولین بازدید خود از وب‌سایت حتما خرید کنند؟ میانگین نرخ تبدیل فروش در چنین شرایطی بین ? تا ? درصد است. در واقع اینکه انتظار داشته باشیم فردی در اولین بازدید از وب‌سایت محصولی را بخرد مثل این است که توقع داشته باشیم اولین قرار به ازدواج منجر بشود!
وقتی یک بازدیدکننده به سایت شما سر می‌زند کار بازاریابی به اتمام نمی‌رسد. این تازه شروع ماجراست. در چنین شرایطی باید بازاریابی را ادامه دهید، مخاطبان را به‌کار بگیرید، مشخصات منحصربه‌فرد محصول خود را یادآوری کنید و در تمام مراحل قیف فروش (Sales Funnel)، از آگاهی‌بخشی تا خرید، مخاطبان را همراهی کنید.
?. این روزها کسی ایمیل‌های تبلیغاتی را نمی‌خواند و از ایمیل استفاده نمی‌کند

اگر فکر می‌کنید این روزها دیگر دوران تبلیغات ایمیلی به سر رسیده بهتر است این آمار را در نظر داشته باشید. به نقل از McKinsey & Company، ایمیل هنوز هم به شکل قابل توجهی روشی بسیار مؤثرتر از شبکه‌های اجتماعی برای جذب مشتری است. این تبلیغات ایمیلی نزدیک به ?? برابر بیشتر از مجموع تبلیغات فیس‌بوک و توییتر اثرگذار بوده‌اند، زیرا ?? درصد مشتریان در تمام ایالات متحده‌ی آمریکا هنوز به‌طور روزانه از سرویس ایمیل استفاده می‌کنند. جالب است بدانید که نرخ تبدیل فروش از طریق ایمیل (یعنی کاربرانی که از طریق ایمیل جذب وب‌سایت می‌شوند) سه برابر بیشتر از شبکه‌های اجتماعی است و میانگین ارزش سفارش در این شرایط ?? درصد بیشتر است.
تحقیقاتی که توسط Experian در سال ???? انجام شد نشان داد که به ازای هر یک دلار هزینه در تبلیغات ایمیلی، میانگین بازگشت سرمایه ????? دلار است.
حتما در کسب‌و‌کار خود از بازاریابی ایمیلی خودکار (email automation) استفاده کنید. با استفاده از این شیوه می‌توانید کمپین‌های شخصی‌سازی شده، پویا و مقیاس‌پذیری ایجاد کنید که همواره بهترین نتیجه را برای کسب‌و‌کار شما به دنبال داشته باشند. در پس‌زمینه‌ی این تبلیغات می‌توانید پیشنهادهای هدفمند و شخصی‌سازی‌شده به مشتریان عرضه کنید، آنها را در مسیر خرید همراهی کنید و ارتباط نزدیک‌تری با مخاطبان برقرار کنید.
با وجود اینکه این روزها بازاریابی ایمیلی نسبت به شبکه‌های اجتماعی زیاد جذاب به نظر نمی‌رسد اما دامنه‌ی بسیاری وسیع‌تری دارد، نرخ کلیک را افزایش می‌دهد و بیش از هر شیوه‌ی بازاریابی آنلاین دیگری نرخ بازگشت سرمایه دارد.
________________________________________
: راهنمای قدم به قدم ایمیل مارکتینگ
________________________________________
?. همین که سایت خوبی داریم کارمان به اتمام رسیده است

وقتی یک سایت خوب و شکیل برای کسب‌و‌کار خود طراحی می‌کنید و همکاران و کارمندان هم این نکته را تأیید می‌کنند، شاید فکر کنید که کار شما همین جا به پایان رسیده و باید منتظر ورود بی‌امان مشتریان باشید. فکر می‌کنید با یک سایت بی‌نقص می‌توانید هر محصولی را به مشتری بفروشید و آنها را برای خرید قانع کنید؛ اما واقعیت دقیقا برعکس آن چیزی است که فکر می‌کنید و در واقع کار اصلی شما تازه شروع شده است.
اگر هیچ تصمیمی برای ایجاد و ارتقای محتوای سایت ندارید و به دنبال راه‌هایی برای جذب مخاطب از کانال‌هایی غیر از سایت نیستید تا ترافیک خود را افزایش دهید، تمام زحماتی که برای ساخت یک سایت خوب و جدید کشیده‌اید بی‌فایده است.
افزایش ترافیک مؤثر و پایدار برای سایت کار ساده‌ای نیست و نیاز به زمان و هزینه دارد. پس پیش از اینکه وب‌سایت خود را راه بیندازید، مطمئن شوید که برای تلاش مداوم در اجرای استراتژی‌های بازاریابی، بودجه و زمان کافی اختصاص داده‌اید.
و البته این تمام ماجرا نیست. هم‌زمان باید به‌طور مداوم اطلاعات کمی و کیفیِ عملکرد و بهینه‌سازی سایت را جمع‌آوری و دسته‌بندی کنید و از این اطلاعات در راستای دستیابی به اهداف تجاری خود استفاده کنید. نرخ بازگشت سرمایه در مقابل ترافیک به‌دست‌آمده به این بستگی دارد که وب‌سایت شما بتواند مخاطبان خود را به مشتری تبدیل کند.
ابزارهای زیادی وجود دارند که به کمک آنها می‌توانید اطلاعات لازم را جمع‌آوری و تحلیل کنید و به این ترتیب در بازاریابی محصولات مشارکت کنید.
آمار و اطلاعات لازم در زمینه‌های زیر را حتما مورد توجه قرار دهید. برای سنجش هر کدام از این موارد ابزارهایی وجود دارد که بعضی از آنها پلن‌های رایگان دارند. این ابزارها در پرانتز معرفی شده‌اند.
تجزیه و تحلیل ترافیک (Google Analytics)؛
ایمیل (MailChimp، AWeber)؛
بازاریابی محتوا و شبکه‌های اجتماعی (Buffer، Buzzsumo)؛
بهینه‌سازی موتورهای جست‌و‌جو (SEMrush، Moz Open Site Explorer، Yoast)؛
نظرسنجی، پرسش‌نامه‌ها و بازخوردها (Hotjar، Qualaroo، Inspectlet، ClickTale).
این اطلاعات را ردیابی، تجزیه و تحلیل و بهینه‌سازی کنید و این چرخه را تکرار کنید.
?. استراتژی X برای شرکت‌های دیگر اثربخش بوده پس برای شرکت ما هم مفید است
فقط به این دلیل که یک استراتژی برای یک شرکت به‌خوبی عمل کرده و مفید بوده، به این معنا نیست که برای شرکت شما هم اثرگذار خواهد بود. کپی کردن سایت آمازون، برای شما یک وب‌سایت بزرگ مثل آمازون نمی‌سازد. بنابراین به این نکته توجه کنید که کپی‌برداری یا الگو گرفتن از شیوه‌ی عملکرد شرکت‌های دیگر لزوما به موفقیت شما منجر نمی‌شود. متأسفانه شما نمی‌توانید با این شیوه عملکرد خوبی داشته باشید که ایده‌های دیگر سایت‌ها را قرض بگیرید و منتظر باشید نتایج مشابه آن سایت‌ها را به‌دست بیاورید. اما چرا؟ چون شرکت‌ها با هم متفاوت‌اند.
مخاطبان شما با هم تفاوت دارند. پیشنهاد ارزش شرکت شما متفاوت است. همه‌ی عناصر تشکیل‌دهنده‌ی شرکت شما با دیگر شرکت‌ها تفاوت دارد. چشم‌انداز صنایعی که در آن مشغول به فعالیت هستید متفاوت است، بنابراین نباید توقع داشته باشید که نتایج یکسانی بگیرید. عملکردهای خوب لزوما برای همه جواب نمی‌دهد.
البته این بدان معنا نیست که شما باید همه چیز را خودتان از ابتدا امتحان کنید. برخی طراحی‌های خاص در موارد متعدد امتحان‌شده هستند و برخی روش‌های بازاریابی قابل تعمیم در صنایع مختلف هستند. می‌توانید از این طرح‌ها و راهکارها برای شروع کار خود استفاده کنید. اگر روشی برای یک شرکت جواب داد، برای استفاده از آن فکر کنید و لزوما منتظر نتایج مشابه نباشید.
________________________________________
: برنامه بازاریابی چیست و شامل چه بخش‌هایی می‌شود؟
________________________________________
?. همه از بازاریابی شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند بنابراین ما هم به آن نیاز داریم

برخی از کسب‌و‌کارها نیاز دارند تا در شبکه‌های اجتماعی مختلف حضور داشته باشند؛ شبکه‌های اجتماعی که روزبه‌روز به تعداد آنها اضافه می‌شود: توییتر، فیس‌بوک، اینستاگرام، لینکدین، پینترست، گوگل پلاس، تامبلر، اسنپ‌چت و … .
به این نکته توجه کنید که این شبکه‌های اجتماعی ممکن است همان جایی نباشند که مخاطبان هدف شما بیشتر وقت خود را می‌گذارند. ضمنا با ساختن پروفایل در این شبکه‌ها شما خودتان را ملزم می‌کنید که در آنها فعال باشید و به آنها نظارت کنید، در غیر این صورت یک پیج فیس‌بوک چه فایده‌ای خواهد داشت وقتی مخاطب یا مشتری بالقوه متوجه می‌شود که تاریخ آخرین به‌روز رسانی پیج مربوط به سال ?? است؟
حضور پیدا کردن در تعداد زیادی از شبکه‌های اجتماعی فقط اتلاف وقت و انرژی است. شما ابتدا باید بفهمید که مخاطبان هدف شما از کدام شبکه‌ی اجتماعی بیشتر استفاده می‌کنند، سپس تمام تمرکز و توجه خود را معطوف همان شبکه کنید و برای تأمین محتوا و بهبود آن تلاش کنید. وقتی شبکه‌ی اجتماعی مناسب خود را پیدا کردید، شبکه‌های دیگر را فراموش کنید. اگر نتوانید به خوبی از پس همه‌ی آنها بربیایید، بهتر است که اصلا وارد آنها نشوید.
________________________________________
: ?? مزیت بازاریابی در شبکه های اجتماعی
________________________________________
?. بدون یک استراتژی جامع می‌توانیم افرادی را برای بازاریابی فردی استخدام کنیم
یک استراتژی مدرن بازاریابی آنلاین، در بردارنده‌ی سیاست‌های انفرادی نیست که به شکل مستقل اجرا می‌شوند، بلکه شامل یک رویکرد جامع است که موارد زیر را در بر می‌گیرد:
پیدا کردن و درگیر کردن مخاطبان هدف از هر جایی که ممکن است حضور داشته باشند؛
جلب توجه مخاطب با ایجاد راه‌های تماس مختلف به منظور افزایش اعتبار برند؛
همراهی و هدایت مخاطبان در مراحل قیف فروش یا قیف تبدیل.
به همین دلیل است که اتخاذ یک رویکرد جامع در کمپین‌های بازاریابی بسیار مهم است. این رویکرد به شما اطمینان می‌دهد که هر جزء مثل سئو، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوا و … بخش‌های دیگر را پشتیبانی و در صورت لزوم به آنها کمک می‌کند.
مثلا یک وبلاگ باکیفیت، سئوی سایت را بهبود می‌بخشد یا محتوایی باکیفیت برای ارائه در شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات ایمیلی تولید می‌کند. استفاده از وبلاگ برای معرفی شما به‌عنوان یک برند در یک زمینه‌ی خاص، نرخ تبدیل سایت شما را بهبود می‌بخشد که این بهبود نرخ تبدیل به افزایش بازگشت سرمایه از طریق تبلیغات کلیکی و سایر روش‌های بازاریابی منجر می‌شود.
اجرای سیاست‌های بازاریابی منفرد بدون یک استراتژی منسجم مثل این است که به اعضای یک تیم بسکتبال بگوییم اجازه ندارند به هم پاس بدهند و انتظار داشته باشیم که هر بازیکن به تنهایی و بدون کمک سایر هم‌تیمی‌ها بتواند امتیاز کسب کند. به این ترتیب شما در هیچ رقابتی پیروز نخواهید شد.
نکته‌ی آخر
بازاریابی آنلاین یک مسئولیت دائمی و پایان‌ناپذیر است. هر کسی که مسئولیت بازاریابی را بر عهده می‌گیرد، چه در یک شرکت کوچک باشد چه مدیر بازاریابی یک دپارتمان بزرگ، آرزو می‌کند که کاش یک شبانه‌روز بیشتر از ?? ساعت بود.
بنابراین بسیار ضرورت دارد که شما روی آنچه که بر بازگشت سرمایه تأثیر می‌گذارد، تمرکز کنید. بدانید که کدام روش‌ها برای ادامه‌ی مسیر ضروری هستند و کدام روش‌ها فقط موجب اتلاف وقت، سرمایه و انرژی می‌شوند.
این چند مورد، انتظارات و توقعات غیرواقعی در بازاریابی آنلاین بودند. شما چه تجربه‌ای در این زمینه دارید؟ آیا می‌توانید مورد دیگری اضافه کنید؟
برگرفته از: blog.kissmetrics

این کتاب پرطرفدار را از دست ندهید
کتاب الکترونیکی

کتاب الکترونیکی افزایش فروش به روش اساتید هاروارد
فروش خود را در هر شرایطی افزایش دهید

12000تومانهمه‌ی ما می‌دانیم که سلامتی‌مان تا حد زیادی به نوع غذایی که مصرف می‌کنیم وابسته است. حتی با اینکه بعضی از غذاها طعم خوبی ندارند، ما فقط به این خاطر که برای سلامتی مفید هستند از آنها استفاده می‌کنیم. با‌ این‌ حال ممکن است ترکیب اشتباه بعضی از موادغذایی، سلامتی‌تان را به خطر بیندازد. در این مطلب ? غذایی که نباید با هم مصرف کنید، همراه با چند توصیه آورده شده‌اند. با ما همراه باشید.

:
? غذایی که به راحتی هضم می‌شوند
? غذایی که هرگز نباید در مایکروویو گرم کنید
چطور یک برنامه غذایی هفتگی تهیه کنیم؟
?. کاکائو با شیر
کاکائو منبع غنی از اگزالیک‌اسید است که مانعِ جذب کلسیم می‌شود. زمانی‌ که این ماده با کلسیم ترکیب شود، اگزالیک‌اسید به بلور اگزالات تبدیل می‌شود که مقدار زیاد آن برای کلیه‌ها مضر است. البته مصرف یک فنجان شکلاتِ داغ درطول هفته به شما آسیبی نمی‌رساند. اما در استفاده از آن، به‌خصوص اگر مشکل کلیوی دارید، مراعات کنید.
چربی‌ها جذب اگزالات را تسهیل می‌کنند. بنابراین اگر مشکل کلیوی دارید کاکائو را با شیرخشک مصرف کنید.
________________________________________
: جلوگیری از تشکیل سنگ کلیه؛ بایدها و نبایدهای غذایی که باید بدانید
________________________________________
?. سالاد با سس لیمو یا سرکه

بسیاری از ویتامین‌ها و سایر مواد‌غذاییِ باارزش (مانند کارتئونیدها) که در سرکه و سبزیجات وجود دارد، برای جذب بهتر به چربی نیاز دارند. زمانی که سالاد را فقط با لیمو یا سرکه مصرف می‌کنید، درواقع خودتان را از بخش زیادی از مواد غذایی سالم محروم می‌نمایید.
حتی اگر طرفدار روغن‌های گیاهی نیستید (با‌ اینکه می‌دانید معجزه می‌کنند و در زیبایی پوست و نیز جوان نگه داشتن پوست تأثیر دارند)، باید بعضی از مواد با چربی بالا مانند آووکادو، روغن زیتون یا بعضی مغزها را به سالاد خود اضافه کنید.
________________________________________
: سس تند چه تاثیری روی سلامتی شما دارد؟
________________________________________
?. پاستای پنیر با گوجه‌فرنگی
هضم مواد دارای نشاسته مانند پاستا، از دهان شروع می‌شود. آنزیم پتیالین که از بزاق ترشح می‌شود، روند هضم را انجام می‌دهد. گوجه‌فرنگی حاوی اسیدهایی مانند مالیک، اگزالیک و سیتریک‌اسید است که حتی در مقدار کم نیز سبب شکسته شدن آنزیم‌ها می‌شوند؛ به‌ همین‌ دلیل از هضم نشاسته جلوگیری می‌کند. پروتئینِ موجود در پنیر این وضعیت را بدتر می‌کند.
تبلیغات

می‌توانید سبزیجاتِ غیراسیدیِ تازه یا پخته‌شده‌ای مانند ریحان را به‌عنوان یک ماده‌ی غذایی عالی به پاستا اضافه کنید.
?. تخم‌مرغ با کالباس
بسیاری از افراد این ترکیب را به‌ دلیل پروتئینِ زیادِ موجود در آن دوست دارند. اما محققان بر این باورند که این ترکیب برای سلامتی چندان مناسب نیست. بدن ما انرژی بالایی برای هضم این ترکیبات مصرف می‌کند. به‌ همین‌ دلیل زمانی‌ که از کالباس و تخم‌مرغ برای صبحانه استفاده می‌کنید، انرژی لازم برای انجام فعالیت‌های روزانه را ندارید.
به‌جای کالباس از گوجه فرنگی استفاده کنید. آنتی اکسیدانِ سلنیومِ موجود در تخم‌مرغ، با اسیدِ موجود در گوجه‌فرنگی بهتر هضم می‌شود. همچنین زمانی‌ که لیکوپنِ موجود در گوجه‌فرنگی با ویتامین E موجود در زرده‌ی تخم‌مرغ ترکیب می‌شود اثرات بهتری بر سلامتی شما می‌گذارد.
________________________________________
: بدترین خوراکی‌هایی که می‌توانید برای صبحانه میل کنید
________________________________________
?. سبوس با شیر
زمانی‌ که اسید‌ فیتیک موجود در سبوس، با کلسیم و منیزیم ترکیب می‌شود به‌شکل نامحلول درمی‌آید و این ماده‌ی معدنی (یعنی اسید فیتیک) را برای بدن غیرقابل‌مصرف می‌کند. این اسید همچنین در جو و گندم وجود دارد اما مقدار آن بسیار کم است. به‌ همین‌ دلیل توصیه می‌شود که این مواد را خیلی با شیر ترکیب نکنید. همچنین پیشنهاد می‌شود که شیر را به‌صورت جداگانه، یک الی یک ساعت و نیم بعد از وعده‌های غذایی مصرف کنید.
سبوس را قبل از مصرف بجوشانید. گرما باعث شکسته شدن اسید فیتیک می‌شود.
?. غلات با آب‌پرتقال

ترکیب غلات با آب‌پرتقال به‌خصوص در صبح، نه‌تنها انرژی موردنیاز شما را افزایش نمی‌دهد، بلکه سبب ناراحتی و سنگینی معده می‌شود. اسیدِ موجود در آب‌پرتقال فعالیت آنزیم‌های لازم برای شکستن کربوهیدرات را کاهش می‌دهد. به‌ همین‌ دلیل توصیه می‌شود که غلات را با ‌هیچ‌ آب‌میوه‌ای مصرف نکنید.
بهتر است آب‌پرتقال یا هر نوع آب‌میوه‌ی دیگری را یک ساعت بعد از وعده‌ی غذایی مصرف کنید.
________________________________________
: مزایای آبمیوه گیری پرس سرد و تفاوت آن با آبمیوه گیری‌های رایج
________________________________________
?. پیتزا با نوشیدنی‌های گازدار
با این‌ کار بخش زیادی از انرژی شما برای هضم ترکیب کربوهیدرات، پروتئین و نشاسته مصرف می‌شود. علاوه‌بر این قندِ موجود در نوشیدنی‌های گازدار فعالیت معده را کند می‌کند. درنتیجه معده سنگین می‌شود و نفخ می‌کند. همچنین به‌ دلیل پُر بودن معده، قند نمی‌تواند برای حل‌ شدن به روده برود. مصرف بیش‌ازحد این نوع از مواد غذایی می‌تواند سبب ایجاد مشکلات معده شود.
هرنوع ماده‌ی غذایی با قند بالا، باید یک تا یک ساعت و نیم بعد از غذا مصرف شود.
?. نان گندم با مربا
ترکیب آرد گندم با شیرینی می‌تواند میزان کربوهیدرات‌های بدن را دو برابر کند و سطح قند بدن به‌سرعت بالا می‌رود. این اتفاق برای مدت کوتاهی انرژی شما را تقویت می‌کند و به‌دنبال آن سبب خستگی و بی حالی می‌شود. در ادامه می‌تواند سبب ناآرامی روده شود که به‌ دلیل ترکیب شدن ماده‌ی تخمیری با قند اتفاق می‌افتد. همچنین به‌ یاد داشته باشید که با معده‌ی خالی از ترکیب نان گندم و مربا استفاده نکنید.
نان گندم را با نان گندم غیر تخمیری یا نان‌های دیگر جایگزین کنید. همچنین بهتر است به‌جای مربا از عسل استفاده کنید که یک محصول کاملا طبیعی است و سبب ناراحتی روده نمی‌شود. علاوه بر این، عسل خواص بسیاری برای سلامتی دارد.
نکته
بیشتر مردم تصور می‌کنند که آب‌میوه‌ها برای سلامتی بسیار مفید هستند. با‌این‌حال، آب‌میوه‌های صنعتی قند بالایی دارند به‌طوری که هر لیوان آب‌میوه دو قاشق‌ غذاخوری شکر دارد. از طرفی آب‌میوه‌ی تازه آن‌قدرها هم برای سلامتی مفید نیست؛ چراکه فاقد فیبر است و میزان کربوهیدرات آن هم بسیار بالاست. اگر به‌دنبال کاهش وزن سریع هستید، بهتر است به‌‌جای آب‌میوه‌های