دانلود پایان نامه

بالاخره معلوم می¬‌شود.
?. ثابت‌قدم باشید

به حافظه‌تان رجوع کنید و ببنید در جایگاه یک مشتری، خودتان به کدام برندها وفادارتر بوده‌اید؟ احتمالا آن¬ها آنقدر قابل‌اعتماد بوده‌اند که توانسته‌اند توجه شما را جلب کنند. برای مثال زاپوس (Zappos) یک مرکز فروش آنلاین کفش و لباس است و همه آن را به خدمات‌رسانی عالی در تحویل کالا می‌شناسند و یا با شنیدن نام برند دراپ‌باکس (Dropbox)، همه لوگوی جعبه‌ی آبی رنگ مشهور را به یاد می‌آورند.
هنا فایشمن رئیس بازاریابی سایت مشهور هاب‌اسپات معتقد است: «همه‌ی ارتباطات و تلاش‌های یک برند خوب در زمینه‌ی بازاریابی و فروش باید نماینده‌ی کامل آن برند باشند.»
?. تلاش نکنید همه‌ی مشتریان را راضی کنید

سال‌ها پیش دوستم جاناتان‌لانگ از شرکت بازاریابی Market Domination Media حرف خوبی در یک همایش به من گفت: «هیچ‌وقت نمی‌توانی همه‌ی مشتریان را راضی کنی پس برای راضی کردن همه¬‌ی آن¬ها تلاش نکن فقط سعی کن بهترین برند ممکن برای گروه خاصی از مشتریانت باشی…» و من امروز به عنوان فردی که خودش صاحب کسب‌‌و‌کار است می‌دانم که نمی‌توانم همه کار انجام دهم. چنین چیزی حتی قابل انجام هم نیست.
هیچ‌وقت از این که خودتان باشید نترسید حتی اگر این کار نیازمند گفتن حرف‌هایی باشد که هیچ‌کسِ دیگر نگوید. همیشه به یاد داشته باشید، شما آنجا نیستید که همه را راضی کنید، هدف اصلی شما رشد برند خودتان و پیشرفت در این کار است و این موضوع مستلزم راضی‌ نگه‌ داشتن همه‌ی مشتریان نیست.
?. هر روز معتبرتر شوید
یادتان باشد هر کاری که شما می‌کنید باید بر اعتبار برندتان افزوده‌ شود. همه‌ی صاحبان برندهای برتر که اپل نیستند. برندهای غیرمشهورتری مثل آیکیا (IKEA) هم از آنجایی که هر روز بیشتر به چشم می‌آیند، موفق‌اند.
برای معتبر¬ شدن می¬‌توانید از خودتان چند سوال بپرسید:
چه چیزی کمک می‌کند محصول، خدمات و شرکت شما از سایر رقبا بهتر باشد؟
فرق تسهیلاتی که شما برای مشتری تولید می‌کنید با کاری که بقیه‌ی رقبا انجام می‌دهند، دقیقا چیست؟
منافعی که با استفاده از برند شما نصیب مشتری می¬‌شود چطور می‌¬تواند او را به استفاده‌¬ی بیشتر از برند شما مایل کند؟
آیا چیزی که شما تولید می‌کنید دقیقا ارزش هزینه‌¬ای که در ¬برابرش از مشتریان می¬‌گیرید را دارد؟
آیا شیوه¬‌ی بازاریابی شما با نوع برند¬تان هماهنگ است؟
تبلیغات

?. با برندهای بسیار معتبر مرتبط باشید
رئیس اجرایی و موسس گروه بازاریابی زِن (Zen) می‌¬گوید: «همان‌طور که دوستان ما نشان‌دهنده‌ی شخصیت ما هستند، برندهایی هم که با برند ما مرتبط باشند باعث قدرت و یا ضعف برند ما می‌شوند. بنابراین برندهایی را برای دوستی و همکاری انتخاب کنید که باعث می‌شوند برند شما معتبر¬تر به چشم آید.»
?. در ایجاد آگاهی از برندتان زرنگ باشید
در نهایت اینکه می‌توانید با استفاده از تکنیک‌های خلاقانه، آگاهی مردم از برندتان را افزایش دهید. مثلا می توانید از این تکنیک‌ها استفاده کنید:
یک برنامه‌ی بازاریابی ارجاعی داشته باشید تا مشتریان فعلی، مشتریان جدید را به شما ارجاع دهند.
یک اینفوگرافیک یا داده‌نما طراحی کنید.
محتوای فری‌میوم (Freemium) ارائه دهید (فری‌میوم یک استراتژی قیمت‌گذاری و کسب درآمد است که معمولا یک کالا مانند نرم‌افزار، رسانه، بازی یا خدمات وب به صورت رایگان‌افزار ارائه می‌شود ولی برای دسترسی به امکانات جانبی مانند امکانات ویژه، خدمات بیشتر و نمایش بهتر نرم‌افزار، از کاربر یا مصرف‌کننده پول گرفته می‌شود).
با کسب‌و‌کارهای محلی پروژه‌های مشترک به راه بیندازید.
روی ماشین‌تان تبلیغ شرکت‌تان را بچسبانید.
هدایا و اقلام رایگان به مشتریان بدهید.
در شبکه‌های اجتماعی خود مسابقه به راه بیندازید.
یک پادکست داشته باشید.
– تبلیغات پرداخت به ازای کلیک یا PPC و کمپین‌های بازاریابی مجدد به راه بیندازید.
حالا می‌توانید با خیال راحت بنشینید و برندی فوق‌العاده‌ی خودتان را بسازید.
برگرفته از: entrepreneur.com

این کتاب پرطرفدار را از دست ندهید
کتاب الکترونیکی

کتاب الکترونیکی افزایش فروش به روش اساتید هاروارد
فروش خود را در هر شرایطی افزایش دهید

12000تومانواقعیت این است که خیلی‌ها در محل کار عاشق می‌شوند. عشق در محل کار، در ورای نظارت واحد مدیریت منابع انسانی رخ می‌دهد و نمی‌توان آن را کنترل و محدود کرد. شاید در انواع فیلم‌های کمدی-رمانتیک، نمونه‌هایی از این عشق‌ها را دیده باشید؛ عشق‌های فانتزی و پرشوری که بعد از دوره‌ای کش‌و‌قوس به یک ازدواج عالی ختم می‌شوند.

:
از کجا بفهمیم عاشق شده ایم؟
چگونه زنان را عاشق خود کنیم؟
چطور ازدواج با فرد مناسب می تواند در موفقیت شما تاثیر بگذارد؟
اما دوستان عزیز، باید قبول کنید که زندگی واقعی به‌ندرت شبیه فیلم‌ها پیش می‌رود. پس باید واقعیت‌هایی را درباره‌ی عاشق شدن در محل کار بدانید. واقعیت‌هایی که شما را از واکنش‌های ناشی‌گرانه دور می‌سازد و کمک‌تان می‌کند موقعیت‌های عشقی در محل کار را بهتر مدیریت کنید. در ادامه با واقعیت‌های عشق و عاشقی در محل کار بیشتر آشنا می‌شوید.
?. بیشتر افراد از عشق در محل کار استقبال می‌کنند
کارمندان در محیط کار از عاشق شدن استقبال می‌کنند. حدودا ?? درصد یا به‌عبارتی یک‌چهارم از افراد بدشان نمی‌آید که در محل کار دچار عشق و عاشقی بشوند و این حال را تجربه کنند. پس اگر در محل کار عاشق کسی شده‌اید، نترسید و احساس نکنید که چیز عجیب‌وغریبی پیش آمده است. اگر کمی فکر کنید راه و روش ابراز علاقه و پیش‌برد این عشق را پیدا خواهید کرد.
________________________________________
: کتاب تاریخ عشق؛ داستانی برای افرادی که در جستجوی عشق هستند
________________________________________

?. عشق در محل کار بسیار رایج است
همان‌طور که در بند قبل هم اشاره شد، عاشقی در محل کار چیز عجیبی نیست. بسیاری از زوج‌ها در محل کار باهم آشنا شده‌اند و ازدواج کرده‌اند. شاید در ظاهر و کلام خیلی‌ها علاقه داشته باشند که میان کار و زندگی شخصی فاصله ایجاد کنند.
اگر از این افراد بپرسید که با عشق در محل کار موافق هستند یا خیر؟ قطعا می‌گویند که خیر و دوست دارند مرزهای مشخصی برای زندگی شخصی و کاری خود قائل بشوند، اما واقعیت چیز دیگری می‌گوید. عشق که حساب‌و‌کتاب نمی‌شناسد. محیط کار نیز گاهی ظرفیت بالایی برای عاشق شدن ایجاد می‌کند، پس کار دل را دست‌کم نگیرید.
?. عشق در محل کار باید حساب‌وکتاب داشته باشد
خب ظاهرا هیچ‌کجا از عشق گریزی نیست. عاشقی حساب‌و‌کتاب ندارد اما اگر در محل کار دو نفر عاشق شدند باید این عشق را در چهارچوب محیط پیش ببرند. نباید اجازه بدهند که علاقه و حواشی آن تأثیری روی کارشان ایجاد کند.
تبلیغات

بنابراین شاید بد نباشد در این مورد قوانینی در محل‌ کار وضع بشود. اختلاط موضوعات شخصی و کاری، هم در عشق و هم در کار خلل ایجاد می‌کند. وجود قوانین نوشته یا نانوشته در این زمینه برای کنترل اوضاع ایده‌ی بدی نخواهد بود.
________________________________________
: ?? نشانه‌ای که می‌گوید نیمه‌ گمشده‌تان را پیدا کرده‌اید
________________________________________
?. واحد منابع انسانی باید در جریان باشد
در این قسمت از چشم سازمان و محل کار به قضیه نگاه می‌کنیم. وقتی دو نفر در محیط کار عاشق می‌شوند و رابطه‌ای عاطفی پیدا می‌کنند، این احساس تازه می‌تواند روی کارشان تأثیرگذار باشد. منظور از تأثیرگذاری چندان مشخص نیست. چون عاشقی می‌تواند در برخی افراد منجربه حواس پرتی در محل کار شود و در بعضی دیگر به‌شکل انگیزه و اشتیاق نمود پیدا کند.
درهرحال آگاهی واحد منابع انسانی از روابط ایجادشده به افزایش بهره وری کمک زیادی خواهد کرد. مثلا گروه‌بندی‌های کاری، تشکیل گروه‌های مختلف برای پروژه‌های کاری و… با شناخت روابط افراد مؤثرتر صورت خواهد گرفت.
?. رابطه‌ی عاطفی کارمند و رئیس اشتباه محض است
فارغ از بحث احساسات مختلف و ارزشی که رابطه عاطفی برای افراد ایجاد می‌کند، باید گفت که رابطه‌ی عاشقانه میان رئیس و مرئوس در محل کار جز دردسر چیزی نخواهد داشت.
این رابطه برای کارمند، رابطه‌ی باخت-باختی تمام‌عیار است. اگر رابطه حفظ شود و روزبه‌روز پرحرارت‌تر شود، حسادت احتمالی و نگاه‌های دیگران را در پی خواهد داشت و شایعات و زخم‌زبان‌ها در مورد تبعیض در محل کار و… بالا خواهد گرفت. اگر هم رابطه به‌خوبی پیش نرود، باز هم کارمند بیچاره می‌ماند و جایگاه کاری متزلزلی که مدیریت و ادامه‌ی آن دشوار شده است. پس یادتان باشد، دور عشق و عاشقی با رئیس را خط بکشید. مدیران محترم نیز سعی کنند وارد این قسم از عاشقی‌ها نشوند.
________________________________________
: ? نوع شخصیتی که هرگز نباید با آنها وارد رابطه‌ عاطفی شوید
________________________________________
?. عشق در محل کار دردسر دارد
یادتان باشد، عشق و عاشقی شما در محل کار ممکن است به‌خوبی پیش نرود. اینجاست که هزارویک دردسر به سراغ‌تان می‌آید: غیبت‌ها و شایعات مختلفی که برای‌تان می‌سازند، نفرتی که بین شما و عشق سابق‌تان ایجاد می‌شود و… .
وقتی رابطه‌تان با فردی در محل کار شکراب می‌شود و دیگر خبری از عشق نیست، تأثیرات احتمالی این رابطه‌ی مخدوش، فعالیت‌های کاری‌تان را نیز تحت‌الشعاع قرار خواهد داد. پس فراموش نکنید که عشق و عاشقی دردسرهایی دارد که باید برای آنها آمادگی لازم را کسب کنید یا عطای عشق‌های این‌چنینی را به لقایشان ببخشید.
?. عواقب عاشقی زنان را بیشتر تهدید می‌کند
زنان در محیط کار بیشتر تحت‌تأثیر عواقب روابط عاطفی قرار می‌گیرند. متأسفانه و به‌دلایل ریشه‌ای متفاوت، این تفکر وجود دارد که جاذبه‌های زنانه‌ی کارکنان مؤنث در روند کاری‌شان تأثیرگذار است. از همین روی، غیبت و شایعات مختلف درباره‌ی زنان معمولا بیشتر شنیده می‌شود.
شایعات و غیبت ازجمله اصلی‌ترین منابع تولید نفرت و بیزاری میان افراد هستند. پس زنان بیشتر درمعرض تأثیرپذیری از عواقب نامطلوب روابط عاطفی با دیگری هستند و اعتبار بهره‌وری آنها بیشتر تهدید می‌شود.
________________________________________
: ? اشتباه رایج و ? توصیه برای پایان دادن به یک رابطه عاطفی
________________________________________
?. قوانین محیط کار چندان مفید نیست

واقعیت این است که عشق و عاشقی حال‌وهوای عجیبی دارد. کار دل را نمی‌توان در چهارچوب‌ها و برنامه ریزی ها گنجاند. کنترل و نظارت‌بر روابط احساسی افراد در محیط کار در عمل نشدنی است. اگر دو نفر عاشق بشوند نمی‌توان این احساس را با قوانین محیط کار سروسامان داد و نظارت کرد.
با عاشق شدن همکاران، کنترل اوضاع کمی دشوارتر می‌شود و نمی‌توان افراد را بی‌قضاوت و بدون پیش‌زمینه‌های فکری هدایت و ارزیابی کرد. چیزی که در کنترل روابط احساسی در محیط کار، کارساز واقع خواهد شد، ایجاد فرهنگ کلانی است که به اعضای حاضر در محیط کار، خط مشی‌های رفتاری مشخصی ارائه می‌کند.
________________________________________
در ادامه بخوانید: این چند اشتباه ساده را هرگز در محل کار مرتکب نشوید
________________________________________

این کتاب پرطرفدار را از دست ندهید
کتاب الکترونیکی

کتاب الکترونیکی برگزاری جلسات موثر به روش اساتید هاروارد
جلسات کاری را تبدیل به ابزار موفقیت خود کنید

8000توماندر سراسر جهان تعداد سالمندان رو به افزایش است. به همین خاطر، مشکلات مربوط به سلامتی سالمندان بیش از پیش اهمیت می‌یابد. سالمندان با مشکلات متعددی روبه‌رو می‌شوند که از آن میان می‌توان به درد مفاصل، کم‌سویی چشم‌ها، تحلیل استخوان‌ها، ضعف حافظه و از دست رفتن حجم عضلات اشاره کرد.
به‌گفته‌ی دکتر شلدون اس.زینبرگ مؤسس مرکز تناسب اندام سالمندان در کالیفرنیا، که خود او ?? ساله است: «وقتی وارد هشتاد سالگی می‌شویم، قدرت بدنی‌مان به نصف سال‌های جوانی‌مان می‌رسد.» این مسئله‌ی خیلی مهمی است، چراکه حفظ تناسب اندام یکی از بهترین راه‌ها برای مقابله با اثرات افزایش سن است. محققان در مطالعه‌ای که در تایوان انجام شده، دریافتند که فقط پانزده دقیقه ورزش روزانه می‌تواند تا سه سال افزایش عمر به همراه داشته باشد. پس اگر این مقدار کم می‌تواند باعث طول عمر شود، چرا مدت زمان آن را افزایش ندهیم تا با سلامت بیشتری وارد مرحله‌ی سالمندی شویم؟ ما در این مقاله هشت ورزش مفید و ساده به شما معرفی می‌کنیم که در مقابله با اثرات پیری تأثیر بسیاری دارند. با ما همراه باشید.

:
? عاملی که دشمن طول عمر شماست
نشانه‌های بحران میانسالی و راهکارهایی برای پشت‌سرگذاشتن آن
?? خوراکی که شما را ?? سال جوان‌تر می‌کند
?. پیاده‌روی، برای مقابله با زوال عقل
برای بهره‌مندی از فواید ورزش، لازم نیست در دوی ماراتن شرکت کنید. پیاده روی کافی‌ست. محققان طی مطالعه‌ای که به مدت شش سال روی بیش از ???? فرد بالغ انجام شد، دریافتند که خطر ابتلای افراد بالای ?? سال به زوال عقل که سه بار در هفته به مدت ?? دقیقه ورزش می‌کنند، تا یک‌سوم کاهش یافته است. در مطالعه‌ای دیگر که در مجله‌ی Neurology منتشر شده است، نتایج بسیار نویدبخش‌تری ارائه شدند: محققان دریافتند که پیاده‌روی‌های کوتاه روزانه در هر هفته می‌تواند از چروک خوردن مغز جلوگیری کند و خطر تحلیل قوای شناختی و زوال عقل را تا ?? درصد کاهش دهد.
________________________________________
: کدام غذاها خطر ابتلا به آلزایمر را بیشتر می‌کنند؟
________________________________________

?. تای‌چی، برای مقابله با زمین خوردن

یکی از بزرگ‌ترین خطراتی که سالمندان با آن روبه‌رو هستند، زمین خوردن است. زمین خوردن علت اصلی مرگ سالمندان بر اثر آسیب‌های وارده به بدن و شایع‌ترین علت آسیب‌های منتهی به بستری شدن در بیمارستان در بین افراد بالای ?? سال است. سالانه از هر سه سالمند یک نفر زمین می‌خورد و این یعنی سالانه ? میلیون آسیب و جراحات و حدودا ????? مرگ‌و‌میر بر اثر زمین خوردن سالمندان ثبت می‌شود. به همین خاطر مهم است که سالمندان بتوانند توازن و تعادل بدن خود را حفظ کنند.
یک راه برای حفظ تعادل تمرین تای‌چی است. در تای‌چی تعدادی حرکات کششی و ژست‌های نرم و سبک یکی پس از دیگری انجام می‌شوند. ایده‌ی تای‌چی این است که به شما کمک کند تا بر حرکت و تنفس خود متمرکز بمانید. محققان دانشگاه کارولینای شمالی دریافته‌اند که سالمندانی که دوبار در هفته به‌مدت دو ماه در دوره‌های تای‌چی شرکت کرده‌اند، توازن بدن خود را بهبود بخشیده‌اند و از سلامت بهتری برخوردارند.
تبلیغات

?. یوگا، برای افزایش تناسب اندام و رفع یبوست
یوگا هم مانند تای‌چی ورزشی‌ست که دربردارنده‌ی ژست‌ها، کشش‌ها و تنفس کنترل‌شده و مدیتیشن است. یوگا به شما کمک می‌کند تا قدرت خود و انعطاف پذیری بدن را افزایش دهید. چندین مطالعه بیانگر این نکته هستند که یوگای موسوم به نقره‌ای که به‌منظورِ سلامت سالمندان انجام می‌شود، به کاهش چربی بدن، کاهش فشار خون و اختلالات خواب که در بین سالمندان رایج است کمک می‌کند. همچنین به آنها کمک می‌کند تا تعادل، استقامت و تناسب کلی خود را بهبود بخشند. علاوه‌بر‌این، یوگا با رفع یبوست – که مبتلابه بسیاری از سالمندان است – و سایر علائم سندروم روده تحریک‌پذیر به سلامت سالمندان کمک می‌کند.
________________________________________
: ? حرکت ساده‌ یوگا برای درمان گردن‌درد
________________________________________
?. قدم زدن با واکر، برای کاهش طول مدت بستری
خیلی از افراد خیال می‌کنند که بهترین کاری که می‌توانند در طول مدت بستری شدن در بیمارستان انجام دهند این است که در تخت خود بمانند، اما این‌طور نیست. محققان طی مطالعه‌ای دریافتند بیماران سالمندی که در مدت بستری بودن‌شان در بیمارستان، دور همان اتاق‌شان قدم می‌زنند، می‌توانند حدود یک روز و نیم زودتر از بیمارستان ترخیص شوند. محققان بر این باور هستند که سلامت سالمندان با بی‌تحرکی افت می‌کند و آنها بدون انجام ورزش و بی‌تحرک، عضلات خود را زودتر از دست می‌دهند. دکتر زنبرگ در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده است، بیماران نحیف و ضعیف، اما با تحرک بالاتر زودتر از بیمارستان و مراکز خدمات‌درمانی ترخیص می‌شوند.
?. دویدن سبک، برای بهبود سلامتی پس از بیماری

دانشمندان دانشگاه کولورادو طی تحقیقی به این نتیجه رسیده‌اند که دویدن می‌تواند در مقابله با ضعف حافظه پس از بیماری مؤثر باشد. این محققان با آزمایش بر روی موش‌های پیری که درحالِ بهبودی از عفونت‌های اشرشیاکلی بودند، متوجه این شدند، موش‌هایی که به چرخ ورزشی دسترسی نامحدود دارند، نمره‌ی بالاتری در آزمون‌های حافظه کسب می‌کنند. با اینکه موش‌های پیر کمتر از نصف مایل در روز – ?? برابر کمتر از موش‌های جوان – دویده بودند عملکردشان در آزمون حافظه، مشابه عملکرد موش‌هایی بود که به عفونت اشرشیاکلی مبتلا نشده بودند.
?. تمرینات پا، برای کاهش ورم پا
با افزایش سن، احتمال ورم پا افزایش می‌یابد. برای کاهش تورم پاها، به پهلو دراز بکشید و پای رویی خود را در هوا بچرخانید. همچنین، می‌توانید با ایستادن روی زمین و بالا بردن پنجه‌های پا به‌طوری‌که فقط پاشنه‌ی پاهایتان روی زمین قرار داشته باشد، ساق‌های خود را ورزش بدهید. با انجام این تمرینات جریان خون را در پاهایتان افزایش