مقالات

این، استارتاپ، برای، اهمیت، کاری

دانلود پایان نامه

می‌گذارد. تمرینات و توصیه‌های آن کاملا شخصی‌سازی‌شده و متناسب با سطح توانایی بدنی کاربران است. برنامه‌های مدیتیشن به‌منظور ایجاد تعادل در تمرینات فیزیکی، در برنامه گنجانده شده است. این نرم‌افزار، باشگاه مدرنی است که به خانه می‌برید و کاملا شخصی و سراسر دیجیتال است.
?. استارتاپ Zume Pizza؛ ربات پیتزاپز
چه کاری انجام می‌دهد؟
این استارتاپ در آشپزخانه از ربات‌ها برای تهیه‌ی پیتزا استفاده می‌کند و سیستم‌های اتوماسیون برای ماشین‌های تحویل دارد که پیتزا را داغ داغ دست مشتریان می‌رساند. این استارتاپ، یک شرکت پیشگام در زمینه‌ی صنعت هوشمند تحویل غذاست.
چرا اهمیت دارد؟
ایده‌ی ساخت روبات پیتزاپز بسیار جالب است. هدف نهایی این استارتاپ تهیه‌ی غذاهای تازه با موادغذایی محلی و قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه است و این کار را با ایجاد تحول در صنعت فست فود و سیستم‌های تحویل غذا انجام می‌دهد.
?. استارتاپ Earny؛ بازپرداخت اتوماتیک
چه کاری انجام می‌دهد؟
ارنی یک سرویس جست‌وجوی اتوماتیک بازپرداخت‌ها هنگام قیمت تخفیفی است. هم در پرداخت نقدی، هم در پرداخت با کارت اعتباری این سرویس کاربرد دارد.
چرا اهمیت دارد؟
ارنی به کاربران کمک می‌کند از سیاست‌های حفظ قیمت که فروشگاه‌های بزرگ و ارائه‌کنندگان کارت‌های اعتباری ارائه می‌دهند، به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. این استارتاپ، بدون دردسرهای تنظیم فرم‌های مربوط، بازپرداخت پول را به‌طور اتوماتیک انجام می‌دهد.
?. استارتاپ Ripple؛ استفاده از بلاک‌چین برای پرداخت‌های بین‌المللی
چه کاری انجام می‌دهد؟
ریپل شبکه‌ای است که از بلاک‌چین، فناوری نهفته در بیت‌کوین، استفاده می‌کند تا بانک‌ها و سایر پرداخت‌کننده‌ها بتوانند پول را در بستری امن، از طریق یک واسطه، مستقیم به هرکسی دیگر در سراسر دنیا منتقل کنند. مدیرعامل این شرکت، برد گارلینگ‌هاوس، از مدیران سابق شرکت‌های AOL و یاهوست.
چرا اهمیت دارد؟
امروزه روند روبه‌رشد استارتاپ‌های مبتنی بر بلاک‌چین را شاهدیم و این رشد روزافزون دلیل محکمی دارد. استفاده از این سیستم‌ها بسیار راحت است، امنیت شما را حفظ می‌کنند و به‌زودی مرکز توجه سایر استارتاپ‌ها قرار خواهند گرفت.
??. استارتاپ Duo Security؛ امن‌تر کردن پسوردها

چه کاری انجام می‌دهد؟
این سرویس ابری، سرویس‌های مدیریت پسورد ارائه می‌کند و پیش از اینکه به شبکه‌ی شرکت متصل شود، از سلامت و بدون ویروس بودن دیوایس‌های شما مطمئن می‌شود.
چرا اهمیت دارد؟
این استارتاپ اخیرا ارزشی بیش از یک‌میلیارد دلار پیدا کرده است. اولین بار سه سال پیش روی این استارتاپ سرمایه‌گذاری شد. این شرکت به‌سرعت در حال پیشرفت است و در زمینه‌های مختلف مثل مراقبت شخصی، فناوری و سایر بسترها، توانسته است جایگاه ارزشمندی به‌دست آورد. افراد سرشناسی از شرکت‌های بزرگی مثل فیس‌بوک در این مجموعه کار می‌کنند.
??. استارتاپ Signal Sciences؛ کمک به همکاری توسعه‌دهندگان و تیم‌های امنیتی با یکدیگر
چه کاری انجام می‌دهد؟
این استارتاپ به برقراری ارتباط بهتر میان توسعه‌دهندگان و تیم‌های امنیتی کمک می‌کند. هدف این کمک، حفاظت از امنیت وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌هاست.
چرا اهمیت دارد؟
تیم این استارتاپ از اتسی برخاسته است. آنها در اتسی نقاط ضعف را پیدا کردند و به‌دنبال راهی برای رفع آنها گشتند. سیگنال ساینسس مشخص می‌‌کند کدام بخش‌های اپلیکیشن‌ها مورد هدف قرار می‌گیرند؛ سپس به امنیت بیشتر این بخش‌های آسیب‌پذیر کمک می‌کند. این استارتاپ یکی از شرکت‌های نرم‌افزاری در حال ظهور در لس‌آنجلس است و بدون شک در سال ???? خبرهای خوبی از آن خواهیم شنید.
??. استارتاپ Hudl؛ آنالیز حرفه‌ای برای ورزشکاران در همه‌ی سطوح
چه کاری انجام می‌دهد؟
این نرم‌افزارِ آنالیز عملکرد، برای ورزش‌کاران و مربیان در همه‌ی سطوح تهیه شده است. ورزش‌کاران، ویدیوهای خود را برای بررسی دقیق و تحلیلی، آپلود می‌کنند.
چرا اهمیت دارد؟
نسخه‌ی اولیه‌ی این محصول را عده‌ای که به‌عنوان دستیار در تیم فوتبال هاسکرز فعالیت می‌کردند، در نبراسکا ساختند. امروز، بیش از ?میلیون ورزشکار و ???هزار تیم در ?? رشته‌ی ورزشی از لیگ‌های کوچک گرفته تا سازمان‌های بزرگ و مطرح مثل تیم‌های منچستریونایتد و تیم بسکتبال آمریکا از پلتفرم Hudl استفاده می‌کنند.
??. استارتاپ JustWorks؛ منابع انسانی بهتر برای کسب‌وکارهای کوچک
چه کاری انجام می‌دهد؟
این نرم‌افزار، وظایف مربوط به تأمین و مدیریت منابع انسانی را مدیریت می‌کند.
چرا اهمیت دارد؟
JustWorks، رویکردی مدرن و هوشمند به مدل‌های کسب‌وکار سنتی در زمینه‌ی کارفرمایی حرفه‌ای است. این استارتاپ، کسب‌وکارهای کوچک را به هم پیوند می‌دهد تا به آنها برای دراختیارگرفتن شرکت‌های بزرگ قدرت خرید بیشتر بدهد؛ همچنین پیچیدگی‌های پشت پرده را حذف می‌کند و بر مزایایی متمرکز است که برای شرکت‌های نوپا اهمیت بیشتری دارد.
??. استارتاپ Deepmap؛ نقشه‌های خاص برای خودروهای خودران
چه کاری انجام می‌دهد؟
در آینده‌ای نزدیک، همه‌ی ماشین‌ها خودران می‌شوند؛ اما قبل از آن باید بدانند از کدام طرف بروند. دیپ‌مپ نقشه‌های باکیفیت در اختیار وسایل نقلیه‌ی خودران قرار می‌دهد و از حسگرهای آن‌بُرد برای دیدن مسیر و تشخیص موانع اطراف استفاده می‌کند.
چرا اهمیت دارد؟
خودروهای خودران با همه‌ی مدل‌های سیستم نقشه‌پردازی کار نمی‌کنند. این وسایل به درک چندبعدی و باکیفیت از موقعیت جغرافیایی خود احتیاج دارند تا در امنیت کامل، مسیر خود را پیدا کنند؛ ازاین‌رو، وجود سیستم‌های نقشه‌برداری دقیق و هوشمند برای این وسایل، حیاتی است. تیمی موفق از گوگل ارث، گوگل مپس، اپل مپس و بایدو مپس، دیپ‌مپ را تأسیس کرده‌اند.
??. استارتاپ Remix؛ حمل‌ونقل عمومی بهتر
چه کاری انجام می‌دهد؟
ریمیکس به برنامه‌ریزان شهری کمک می‌کند سیستم‌های حمل‌ونقل عمومی بهتری طراحی کنند. آنها از این طریق می‌توانند برای مسیرها برنامه ریزی کنند و هزینه‌ها و تأثیرات جغرافیایی برنامه‌هایشان را بررسی کنند.
چرا اهمیت دارد؟
ریمیکس در حال ساخت پلتفرمی برای برنامه‌ریزی شهری است که با کمک آن، طراحان می‌توانند نقشه‌های حمل‌ونقل عمومی را تصویرسازی کنند. ریمیکس یک نمونه‌ی عالی از شرکت‌های فناوری است که با هدف تأثیرات مثبت بر برنامه‌ریزی و طراحی شهری فعالیت می‌کند. این شرکت علاوه بر کمک به برنامه‌ریزی شهری، کسب‌وکاری روبه‌رشد و پایدار است که بدون شک در سال ???? به موفقیت‌های بزرگی خواهد رسید.
??. استارتاپ Smash.gg؛ کمک به برگزارکنندگان ورزش‌های الکترونیکی و برنامه‌ریزی برای اجرای تورنمنت‌ها و رویدادها
چه کاری انجام می‌دهد؟
نرم‌افزاری است که به برگزارکنندگان ورزش‌های الکترونیکی کمک می‌کند رویدادها و تورنمنت‌های مدنظر را هرچه بهتر برنامه‌ریزی و اجرا کنند.
چرا اهمیت دارد؟
ورزش‌های الکترونیکی یا eSports به یک صنعت ???میلیون‌دلاری تبدیل شده و رویدادهای بزرگ ورزشی، مثل سوپربول یا قهرمانی ان‌بی‌ای را پشت سر گذاشته است. این رویدادها میلیاردها بازیکن از سراسر دنیا دارند. با وجود این گسترش، برگزارکنندگان هنوز از ابزارهایی مثل خودکار و کاغذ و روش‌های سنتی برای برگزاری آن استفاده می‌کنند. نرم‌افزار Smash.gg به این برگزارکنندگان، ابزارهای نرم‌افزاری سودمندی می‌دهد که مناسب این صنعت روبه‌رشد است.
??. استارتاپ Dia&Co؛ مد برای زنان سایزبزرگ

چه کاری انجام می‌دهد؟
استارتاپ Dia&Co یک سرویس خرید آنلاین لباس و زیورآلات برای زنانی است که لباس سایزبزرگ می‌پوشند.
چرا اهمیت دارد؟
این استارتاپ یکی از بهترین نمونه‌های برند پایدار است که توانسته نیاز مشتریان خود را به‌خوبی درک کند و برای رفع آنها، چاره‌ای بیندیشد. لباس‌های سایزبزرگ تابه‌حال زیر سایه‌ی برندهای محبوب مد قرار گرفته و کمتر به آن توجه شده است، درصورتی‌که نیاز زیاد و دائمی در بازار برای آنها وجود دارد و کسب‌وکاری پایدار است.
??. استارتاپ Narvar؛ نرم‌افزار تجارت الکترونیکی برای کنترل مراحل بعد از فروش
چه کاری انجام می‌دهد؟
این استارتاپ، نرم‌افزار رهگیری و بازگشت سفارشات است که بیش از ??? سایت تجارت الکترونیک برتر از آن استفاده می‌کنند که شامل ??? خرده‌فروشی و ???میلیون مشتری در سال هستند.
چرا اهمیت دارد؟
آمازون، در دنیا گوی رقابت در زمینه‌ی فروش آنلاین را از سایرین ربوده است؛ به همین دلیل خرده فروشی های سنتی باید برای پیروزی در این بازار، استراتژی‌های ارتباط با مشتری را ارتقا بخشند. این برقراری ارتباط از ایمیل و تلفن حالا به پیام‌رسانی تبدیل شده است. استارتاپ Narvar کانال‌های ارتباط مؤثرتر و سریع‌تری برای کسب‌وکارها ایجاد می‌کند.
??. استارتاپ Molekule؛ ازبین‌بردن آلودگی‌ها با نانوتکنولوژی
چه کاری انجام می‌دهد؟
این استارتاپ، تصفیه‌کننده‌ی هوایی تولید می‌کند که از فناوری نانو بهره‌مند است. این فناوری، آلودگی‌ها را در سطح مولکولی از بین می‌برد.
چرا اهمیت دارد؟
برخلاف سیستم‌های سنتی که تلاش می‌کنند جلوی پخش عوامل ناسالم را بگیرند، این سیستم جدید، این عوامل را به‌جای مسدودکردن، نابود می‌کند. با آلوده‌تر شدن هوا، ده‌هامیلیون نفر از بیماری‌هایی چون آسم و آلرژی‌های شدید رنج می‌برند. ماندن در خانه، روش صحیحی برای مقابله با آلودگی هوا نیست؛ چون هوای داخل محیط‌های بسته، پنج‌برابر آلوده‌تر از بیرون است. به‌نظر می‌رسد این شرکت اولین شرکتی باشد که برای این مشکل، راه‌حلی پیدا کرده است.
??. استارتاپ Handshake؛ لینکدینی برای دانشجویان
چه کاری انجام می‌دهد؟
هندشیک یک شبکه‌ی استخدام و کاریابی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان است.
چرا اهمیت دارد؟
گسترش این استارتاپ در بازار دانشگاهی، بسیار جلب‌توجه کرده است. این استارتاپ اکنون پلتفرم استخدامی است که رکورد بیش از ??? دانشگاه، ?میلیون دانشجو و صدهاهزار کارفرما را ثبت کرده است.
??. استارتاپ (Roblox)؛ دنیای بازی‌ای محصول دست بچه‌ها
و برای بچه‌ها
چه کاری انجام می‌دهد؟
رابلاکس یک بازی آنلاین برای بچه‌هاست که در ماه بیش از ??میلیون کاربر فعال جذب می‌کند. بچه‌ها از این پلتفرم برای ساخت دنیایی سه‌‌بعدی بهره می‌برند و در این دنیای ساختگی با یکدیگر بازی می‌کنند.
چرا اهمیت دارد؟
چندین سال پیش وقتی درباره‌ی محبوب‌ترین بازی ویدیویی برای کودکان پرس‌وجو می‌کردید، بدون شک به نام ماین‌کرافت می‌رسیدید. امروزه اگر همین تحقیق را انجام دهید، به یک نام می‌رسید: رابلاکس. این بازی نه‌تنها به‌طرز شگفت‌آوری محبوب است، بلکه روز‌به‌روز بیش از گذشته رشد می‌کند. رابلاکس، بزرگ‌ترین پلتفرم بازی آنلاین ساخته‌شده توسط کاربر است که از طریق آن بیش از ??میلیون بازی ساخته شده است و بیش از ??میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد.
??. استارتاپ Lola؛ برندی جذاب برای محصولات زنانه
چه کاری انجام می‌دهد؟
لولا یک سرویس اشتراک محصولات صددرصد کتان ارگانیک زنانه است که مستقیما به منزل مشتریان ارسال می‌شود.
چرا اهمیت دارد؟
از دلایل جذابیت و اهمیت این استارتاپ می‌توان به این نکته اشاره کرد که فقط مرتبط با محصولات بهداشتی زنانه است.
??. استارتاپ Function of Beauty؛ شامپوی شخصی

چه کاری انجام می‌دهد؟
این شرکت با استفاده‌ از الگوریتم‌های ماشینی، شامپوهای اختصاصی و شخصی‌سازی‌شده متناسب با علایق مشتریان و جنس موی آنها تولید می‌کند.
چرا اهمیت دارد؟
ایده‌ی این استارتاپ بسیار شایان توجه و منحصربه‌فرد است: تهیه‌ی شامپو یا نرم‌کننده‌ی خاص با فرمولاسیون منحصربه‌فرد برای هر مشتری. به‌غیر از ایده، نحوه‌ی اجرای آن است که باعث شده این استارتاپ به موفقیتی بزرگ دست پیدا کند. روی هر بطری شامپو، نام خریدار درج شده است که آن را به یک محصول کاملا اختصاصی تبدیل می‌کند.
??. استارتاپ Citizen؛ اطلاع‌دادن موقعیت‌های اضطراری به افراد عادی
چه کاری انجام می‌دهد؟
سیتیزن یک اپلیکیشن است که موقعیت‌های اضطراری حوالی شما را در همان لحظه به اطلاع‌تان می‌رساند. این اپلیکیشن قبلا Vigilante نام داشت؛ اما بعد از شروع‌به‌کاری جنجالی و درعین‌حال محبوب، تغییر نام داد؛ چون نام قبلی نمی‌توانست منعکس‌کننده‌ی هدف اپلیکیشن باشد که این هدف، تلاش برای پیشگیری از وقوع جرم بود.
چرا اهمیت دارد؟
امروزه اطلاعات ارزشمندی اطراف ما ردوبدل می‌شود که می‌تواند تأثیر مستقیم بر امنیت ما داشته باشد؛ اما تعداد کمی از مردم، توانایی دسترسی به این اطلاعات را دارند. سیتیزن با استفاده از نوتیفیکیشن‌های لحظه‌ای و انتشار اخبار حوادث پیرامون‌تان، به شما کمک می‌کند ایمن بمانید. این اپ یکی از معدود اپلیکیشن‌هایی که هر کسی باید در گوشی خود داشته باشد.
??. استارتاپ Aurora Innovation؛ نوابغ ماشین‌های خودران، سفر خود را آغاز می‌کنند
چه کاری انجام می‌دهد؟
این استارتاپ، یک استارتاپ سرّی است که کهنه‌کاران وسایل نقلیه‌ی خودران از شرکت‌های بزرگی مثل گوگل، تسلا و اوبر آن را پایه‌گذاری کرده‌اند. این استارتاپ اخیرا مجوزهای لازم برای تست‌کردن خودروهای خودران در جاده‌های کالیفرنیا را دریافت کرده است.
چرا اهمیت دارد؟
اتومبیل‌های خودران می‌توانند تحول اقتصادی عظیمی ایجاد کنند. امروزه، حمل‌ونقل عمومی ??درصد از تولید ناخالص داخلی است و تأثیر مستقیمی بر ??درصد تولید ناخالص داخلی دارد. گروه‌های مستعد و مبتکر زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند و گروه Aurora، یکی از بهترین‌هاست.
??. استارتاپ Knotel؛ رقابت با WeWork
چه کاری انجام می‌دهد؟
Knotel یکی از رقبای استارتاپ WeWork است که فضای لازم برای دفاتر همکاری را فراهم می‌کند. ویژگی این استارتاپ جدید، انعطاف‌پذیری متناسب با کرایه‌هاست. این استارتاپ در حال رشدِ روزافزون است و امروزه وسعتی بیش از ???هزار فوت مربع را در منهتن، بروکلین و سان‌فرانسیسکو کنترل می‌کند.
چرا اهمیت دارد؟
Knotel تجربه‌ای جدید برای مدیران کسب‌وکارهاست که به‌دنبال دفاتر کاری براساس تقاضا و کرایه‌های انعطاف‌پذیر هستند. صنعت تأمین املاک و مستغلات شرکتی، تابه‌حال متناسب با نیاز استارتاپ‌های امروزه، توسعه پیدا نکرده و خلاقیت لازم را نداشته است.
??. استارتاپ Guild Education؛ مدرک دانشگاهی برای کارمندان
چه کاری انجام می‌دهد؟
این شرکت به کارفرمایان بزرگی مثل Chipotle ،Taco Bell و DaVita کمک می‌کند امکان تحصیلات دانشگاهی و بازپرداخت شهریه را برای کارمندان‌شان فراهم کنند.
چرا اهمیت دارد؟
این استارتاپ در تلاش است با کمک کارفرمایان بزرگ دنیا برای ??میلیون کارمندی که مدرک دانشگاهی ندارند، امکان تحصیل فراهم شود. این استارتاپ نمونه‌ای از استارتاپ‌های خلاق و ارزشمندی است که به‌دنبال تربیت افراد برای آینده‌ی بهتر است.
??. استارتاپ Periscope Data؛ اعطای توانمندی‌های بیشتر به تحلیلگران داده
چه کاری انجام می‌دهد؟
این ابزار تحلیل داده به تحلیگران کمک می‌کند به‌راحتی با آمار و ارقام و اطلاعات کار کنند و اطلاعات مربوطه را از آنها استخراج کنند.
چرا اهمیت دارد؟
این استارتاپ به تحلیگران کسب‌وکار و دانشمندان دیتا توانایی فوق‌العاده‌ای برای دسترسی سریع به داده‌ها و آمار مربوط می‌دهد. تیم تشکیل‌دهنده‌ی این استارتاپ، از کارکنان سابق گوگل هستند.
??. استارتاپ Carta؛ خرید شفاف سهام
چه کاری انجام می‌دهد؟
این استارتاپ، یک کارگزار انتقال سهام است که وظیفه‌ی مدیریت حقوق صاحبان سهام شرکت‌های خصوصی را بر عهده دارد. این استارتاپ، گواهی‌های کاغذی خریدوفروش سهام و ضمانت‌ها و اسناد مرتبط را دیجیتالی می‌کند؛ به این ترتیب مشتریان می‌توانند به‌راحتی سهام‌ها را ردیابی کنند و متوجه شوند چه کسی، چه سهامی در یک استارتاپ دارد.
چرا اهمیت دارد؟
این استارتاپ، مالکیت و حقوق صاحبان سهام را برای همه‌ ساده‌تر می‌کند. این کار تا پیش از این، بسیار پیچیده و به‌سختی مفهوم بود.
??. استارتاپ Toast؛ نرم‌افزار مدیریت رستوران
چه کاری انجام می‌دهد؟
تُست یک اپلیکیشن موبایل برای رستوران‌هاست که همه‌ی کارهای رستوران را مدیریت می‌کند، از سفارش‌‌‌گرفتن از مشتریان گرفته تا سفارش موادغذایی اولیه و برنامه‌های وفاداری مشتریان.
چرا اهمیت دارد؟
این استارتاپ به‌سرعت رشد می‌کند و بسیار از آن استقبال شده است. درحال‌حاضر هزاران رستوران از این محصول عالی استفاده می‌کنند.
??. استارتاپ Wag؛ اپلیکیشنی برای به‌گردش‌بردن سگ‌ها

چه کاری انجام می‌دهد؟
این اپلیکیشن به صاحبان سگ‌ها این فرصت را می‌دهد افرادی مطمئن و مجوزدار برای به‌گردش‌بردن سگ‌هایشان پیدا کنند.
چرا اهمیت دارد؟
در نگاه اول، این ایده شاید احمقانه به‌نظر برسد؛ ولی میلیون‌ها نفر در آمریکا در خانه سگ نگه می‌دارند. این افراد باید زمانی را برای گردش‌بردن سگ‌ها در نظر بگیرند، در غیر این صورت با مشکل مواجه می‌شوند و وقتی زمان کافی برای این کار نداشته باشند، این اپلیکیشن به کارشان می‌آید.
________________________________________
: ?? ایده به ظاهر احمقانه‌ای که صاحبانشان را ثروتمند کرد
________________________________________
??. استارتاپ uBiome؛ ساخت بزرگ‌ترین دیتابیس میکروبی در دنیا
چه کاری انجام می‌دهد؟
این استارتاپ برای ساخت بزرگ‌ترین دیتابیس میکروبی دنیا تلاش می‌کند. میکروب‌ها باکتری‌هایی هستند که در بدن ما زندگی می‌کنند و بسیاری از آنها مفید‌ند و به حفظ سلامت بدن‌مان کمک می‌کنند. این استارتاپ از ای

92