مقالات

این، ?، مذاکره، برای، اسپری

دانلود پایان نامه

پودر زغال فعال و یک‌ونیم قاشق غذاخوری ژلاتین حل‌شده در آب گرم را باهم مخلوط کنید و داخل مایکرویو قرار دهید تا غلیظ شود. این ماسک را به‌مدت ?? دقیقه روی صورت خود نگه دارید و سپس جدا کنید.

??. داشتن دندان‌هایی سفید
در این مورد توت‌فرنگی به شما کمک خواهد کرد. ? قاشق غذاخوری توت‌فرنگی له‌شده را با یک قاشق غذاخوری جوش‌شیرین مخلوط کنید و در ماه دو بار از این خمیر به‌جای خمیردندان استفاده کنید.

??. حفظ شادابی پوست در طول روز
اگر می‌خواهید در پایان روز، پوست‌تان شاداب به‌نظر برسد، از یک اسپری شاداب‌کننده استفاده کنید. برای تهیه این اسپری می‌توانید ? واحد ژل آلوئه‌ورا را با ? واحد آب مقطر مخلوط کنید. این محلول را داخل یک ظرف اسپری بریزید و همواره همراه داشته باشید.
________________________________________
: ? ورزش صورت برای شادابی پوست
________________________________________

??. خوشبو بودن موها
برای اینکه در طول روز موهای خوشبو داشته باشید، مقداری از عطر خود را روی برس یا شانه‌تان اسپری کنید و چند بار موهای خود را با آن شانه کنید.

??. سفت کردن سینه
برای سفت شدن بافت سینه، هر شب قبل از خواب به کمک وازلین آن را ماساژ دهید. بعد از دو هفته متوجه خواهید شد که پوست شما سفت‌ و در‌عین‌حال نرم شده است.
________________________________________
در ادامه بخوانید: راز زیبایی موهای زنان هندی چیست؟
________________________________________در برخی موارد مذاکره ممکن است تهدیدآمیز، ناراحت‌کننده و حتی خجالت‌آور باشد. «نیراج جتلی»، مذاکره‌کننده‌ی حرفه‌ای، اعتراف می‌کند که گاهی مواقع به مرحله‌ی «وقتی مذاکره می‌کنم، پسرم شرمنده می‌شود!» می‌رسد. «جتلی»، مدیر ارشد عملیاتی شرکتی به نام NutriSavings است که به کارمندان شرکت‌های دیگر تغذیه‌ سالم را آموزش می‌دهد؛ اما این کار مانع او نمی‌شود. او می‌گوید: «تنها منطقه‌ی تسخیرنشده برای من، مذاکره بر سر شهریه‌ی کالج است که برای آن هم برنامه دارم. باید دید موفق می‌شوم یا خیر؟»

________________________________________
: ? اشتباه رایج در مذاکره که حتما باید از آن اجتناب کنید
_________________________

92